Skype je už dostupný aj pre Apple Watch

0
skype for Apple Watch - Svetapple. sk

List aplikácií pre Apple Watch pomaly začína narastať do tisícov. Veľa vývojárov aktualizovalo svoje súčasné aplikácie pre iPhone a pridali im podporu pre Apple Watch, čím jablčné hodinky dokonale komunikujú s iPhonom. Jedným z nich je aj Skype, ktorý cez víkend vydal update s označením 5.12.2, ktorý konečne priniesol aplikáciu pre Apple Watch. Užívatelia  budú môcť odpisovať na správy a iniciovať chat cez chytré hodinky od Applu.

Skype pre Apple Watch

Odpisovanie na správy v Skype funguje podobne ako v zabudovanej aplikácii Správy, priamo od Applu. Skype sa tak snaží zachovať rovnaký vzhľad a prvky ovládania, na ktoré je užívateľ z Watch OS zvyknutý. Používatelia môžu vyberať buďto z predvolených odpovedí a smajlíkov alebo použiť diktovanie hlasom, aby mohli na správu jednoducho odpovedať. Ďalej je možné cez Apple Watch začínať nové konverzácie priamo zo zobrazujúceho sa listu kontaktov. Na jednu zásadnú funkciu však vývojári zabudli alebo skôr nedotiahli do konca, a to je volanie cez skype pomocou Apple Watch.


 


 

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk