Snapchat nemá záujem o Apple Watch

0
snapchat- Svetapple.sk

V týchto dňoch bola spustená veľká mašinéria o migrácii aplikácií na Apple Watch od významných vývojárov. Hlavné firmy ako Twitter, Instagram alebo Nike už majú svoje aplikácie na stiahnutie vo Watch Store. Opačný názor však uviedol CEO Snapchatu, Evan Spiegel, ktorý zatiaľ nemá Vôbec záujem urobiť svoju aplikáciám Sanpchat ani na Apple Watch.

Dôvod

Dôvodom, prečo Snapchat nebude asi na Apple Watch, má byť príliš malá obrazovka hodiniek a preto budú vývojári Snapchatu čakať. Takto sa k tomu vyjadril Evan Spiegel “ Prečo sa pozerať na malý displej, keď máte vo vrecku iPhone? “ Musíme mu v redakcii dať trochu za pravdu, pretože Apple Watch môžu skutočne slúžiť len ako upozornenie v zmysle „pozrite sa na iPhone „. Určite by Snapchat na Apple Watch nebol taký prehľadný ako na iPhone. Snapchat namiesto toho plánuje nové možnosti úpravy fotografií priamo v aplikácii a ďalšie novinky, ktoré  však zatiaľ nechcel prezradiť. Tak uvidíme čo si pre nás Snapchat ešte pripraví. Nechaj sa prekvapiť.

Zdroj: cultofmac.com

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk