Snapchat nemá záujem o Apple Watch

0
snapchat- Svetapple.sk

V týchto dňoch bola spustená veľká mašinéria o migrácii aplikácií na Apple Watch od významných vývojárov. Hlavné firmy ako Twitter, Instagram alebo Nike už majú svoje aplikácie na stiahnutie vo Watch Store. Opačný názor však uviedol CEO Snapchatu, Evan Spiegel, ktorý zatiaľ nemá Vôbec záujem urobiť svoju aplikáciám Sanpchat ani na Apple Watch.

Dôvod

Dôvodom, prečo Snapchat nebude asi na Apple Watch, má byť príliš malá obrazovka hodiniek a preto budú vývojári Snapchatu čakať. Takto sa k tomu vyjadril Evan Spiegel ” Prečo sa pozerať na malý displej, keď máte vo vrecku iPhone? ” Musíme mu v redakcii dať trochu za pravdu, pretože Apple Watch môžu skutočne slúžiť len ako upozornenie v zmysle “pozrite sa na iPhone “. Určite by Snapchat na Apple Watch nebol taký prehľadný ako na iPhone. Snapchat namiesto toho plánuje nové možnosti úpravy fotografií priamo v aplikácii a ďalšie novinky, ktoré  však zatiaľ nechcel prezradiť. Tak uvidíme čo si pre nás Snapchat ešte pripraví. Nechaj sa prekvapiť.

Zdroj: cultofmac.com

About The Author

Volám sa Šimon, mám 17 rokov a momentálne študujem na gymnáziu v Žiline so všeobecným zameraním. Apple mám rád preto, lebo sa mi veľmi páči ich pokrokový design a technika. Pre svetapple.sk píšem hlavne aplikácie. Baví ma to môcť si ich všetky vyskúšať a potom ti ponúknuť môj zážitok z toho.