Steve Jobs bude mať premiéru 9.októbra 2015!

0
Steve Jobs - svetapple.sk

O tom, že sa natáča úplne nový životopisný film Steva Jobsa, ktorý si berie príklad z biografie, ktorú napísal Walter Isaacson sme vás informovali už dávnejšie. Prednedávnom sme vám prezradili jeho herecké obsadenie a dokonca sme vám priniesli aj prvé obrázky z filmu. Dnes vám prezradíme dátum, kedy sa dostane do kín!

9.10.2015

Toto je dátum, kedy sa v kinách objaví ďalší biografický film, ktorý bude zachytávať veľkého lídra Jablkovej spoločnosti Steva Jobsa a jeho pôsobenie v nej. Príbeh bude natočený podľa oficiálnej biografie Waltera Isaacsona a Universal Pictures, ktorý film natáča, prenajal dokonca legendárnu garáž, v ktorej vznikol aj počítač Apple I či Apple II, aby vytvoril čo najviac autentické zábery. Filmu sa teda dočkáme 9.októbra 2015, čo znamená, že to autori nestihnú do vydania iPhone 6S.

Každopádne, aj keď nebola podobizeň Steva Jobsa práve dokonalá, na film sa veľmi tešíme a dúfame, že bude  vydarený minimálne  ako ten, ktorý vyšiel predminulý rok a Steva si v ňom zahral Ashton Kutcher!

Steve Jobs - svetapple.sk

Steve Jobs – svetapple.sk

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk