Takto predávajú najväčšie spoločnosti sveta

0
Coca-Cola - svetapple.sk

Áno, ja viem, určite teraz rátaš s tým, že o pár riadkov nižšie na teba vyskočí množstvo nezaujímavých čísel, ktoré ti aj tak potvrdí to, čo už si dávno vedel. Aby to však presne takto nedopadlo, spoločnosť FinancesOnline.com sa rozhodla, že vytvorí naozaj jednodcuhú a zároveň nápaditú infografiku, ktorá ti aspoň minimálne priblíži to, v akých množstvách sa čo kupuje.

Predaje

To, že iPad je najúspešnejším tabletom na planéte si už určite vedel dávno, avšak vedel si aj to, že pokiaľ by si všetky jeho predané kusy postavil postojačky vedľa seba, mohol by si obkolesiť celú zem? Poprípade to, že najpopulárnejší nápoj Coca-Cola, ktorý je už asi úplne všade dokáže denne predať 1,8 miliardy kusov balení? To je akoby každý 2 z 10 ľudí na planéte vypili fľašku Coca-Coly. Je jednoducho neuveriteľné ako môžu veci vyzerať, keď sa prevedú do určitých porovnaní a práve preto ti odporúčame prezrieť si infografiku až po samý koniec. Okrem iného sa tu dozvieš, k čomu by sa dala prirovnať váha čipsov Lay’s či iných výrobkoch.

Infografika - svetapple.sk

Infografika – svetapple.sk

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk