Tim Cook je nominant na osobnosť roka 2014!

0
Tim Cook - svetapple.sk

Aj napriek tomu, že o tom mnohí pochybujú, finančné výsledky hovoria jasne tom,  že Tim Cook vedie spoločnosť Apple správnym smerom. Presvedčiť sa o tom môžte aj v poslednej správe. Totiž samotný CEO Jablkovej spoločnosti sa dostal do užšieho výberu 8 ľudí v ankete Osobnosť roka 2014 časopisu Time. 

Nie je to po prvýkrát!

Tim Cook síce bojuje o prvenstvo v ankete Osobnosť roka s 8 ďalšími nominantmi, nejde však o jeho osobnú premiéru. Do tejto ankety sa dostal už aj v roku 2012, kedy sa mu však nepodarilo vyhrať. Generálnemu riaditeľovi Jablkovej spoločnosti pomohol predovšetkým naozaj vydarený začiatok predaja nových iPhonov 6/6 Plus, ktorých by sa podľa odhadov mohlo do konca roka 2014 predať až vyše 70 miliónov kusov! Okrem toho však Tima Cooka k nominácií posunulo aj jeho nedávne vyjadrenie o tom, že je gay a je na to hrdý! V ankete sa však nachádzajú aj iné osobnosti, ako je napríklad ruský prezident Vladimír Putin či americká speváčka Taylor Swift. Keďže je víťazstvo možné udeliť aj skupinke ľudí, do záverečnej nominácie sa dostala aj skupinka ľudí, bojujúcimi proti zákernej ebole. Tim Cook to teda nebude mať ľahké. Každopádne mu želáme, aby sa mu podarilo vybojovať prvé miesto. Veď osobnosťou roka nie ste každý deň!

Nominanti na osobnosť roka 2014 - svetapple.sk

Nominanti na osobnosť roka 2014 – svetapple.sk

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk