Toto sa udeje na celom internete za jednu jedinú minútu!

2
internet--titulná-fotografia---SvetApple

Internet je obrovské miesto, kde sa dennodenne stretávajú cez svoje mobilné zariadenia či počítače miliardy ľudí, ktorí sú neustále online. Na takto veľkej sieti sa toho odohrá za jednu minútu naozaj veľa, no konkretizovať to len tak z ruky by bolo asi príliš náročné. Presne na to je tu ale jeden vynikajúci obrázok od spoločnosti DOMO, ktorý ti ukáže čo sa na tom internete vlastne stihne udiať za jednu jedinú minútu! 

Čo sa stihne na internete za jednu jedinú minútu?

Internet je najväčšia sieť na svete a v súčasnej dobe ho ľudia používajú prakticky na čokoľvek. Ukladajú si tu súbory, komunikujú s inými ľudmi či nachádzajú odpovede na svoje problémy zo všedného života. Najnovší obrázok od spoločnosti DOMO, ktorý sa len tak mimochodom vynikajúco podaril, zachytáva to, čo sa stihne na internete udiať za jednu jedinú minútu.

Možno by si ani neveril, že na YouTube je každú jednu minútu nahraných približne 300 000 hodín videa, na Facebooku sa stihne rozdať  4 166 667 lajkov a na Twitteri sa rozošle neskutočných 347 222. Udeje sa teda toho naozaj veľa. Viac ti už pravdepodobne prezradí podarená infografika. Len tak mimochodom, aby sme nezabudli predstaviť samotnú spoločnosť DOMO, ktorá tento podarený obrázok urobila. Ide o mladú startupovú firmu, ktorá sa zaoberá biznisom, no predovšetkým sa zameriava na online biznis. Následujúce údaje sú výsledkom zozbieraných údajov za posledné roky.

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk