Umenie pomocou Emoji ikoniek? Áno!

0
Emoji ikony - svetapple.sk

Emoji ikony používa v dnešnej dobe takmer každý kto potrebuje oživiť nudnú konverzáciu nejakým tým symbolom. Áno, dávnejšie by sme to nepotrebovali, no v poslednej dobe sa vyjadrovanie našich emócií cez internet darí najmä vďaka týmto Emoji ikonám. Čo s tým však má spoločné umenie? No, istý Raper, ktorý si hovorí Yung Jake si povedal, že z týchto ikoniek sa dajú vytvárať pomerne zaujímavé portréty známych osobností a tak sa pustil do ich tvorby!

Portréty

Umenie v modernom svete sa dá ponímať naozaj rôzne. Kým niekto považuje za umenie len to, čo je nakreslené pomocou ceruzky alebo farby na plátne, iný sa pozerajú na svoj iPhone ako na dokonalo nadizajnovaný stroj. Rovnako dokážu pochváliť aj pekné prostredie iOS a Emoji ikony, ktoré sa v ňom po zapnutí nachádzajú. Medzi takých patrí pravdepodobne aj raper Yung Jake, ktorý vytvoril pomocou týchto ikoniek prekrásne portréty známych osobností. Áno, tento druh umenia sa nemusí páčiť každému, no každý musí uznať, že sa mu ich výzor pomocou ikoniek podarilo stvárniť naozaj dokonalo no nie?

Viac fotografií nájdete na Instagrame!

pls tag her and ur friend

Fotka zveřejněná uživatelem @yungjake,

rip A$AP Yams

Fotka zveřejněná uživatelem @yungjake,

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk