Unreal Engine 4 je zadarmo

0
Unreal Engine - svetapple.sk

Spoločnosť Epic Games urobila jeden veľký radikálny krok, ktorý jej zabezpečí zaručený zisk! Ponúkla svoj Unreal Engine 4 úplne všetkým, úplne zadarmo. Nejde o žiadnu beta a ani demo verziu ale plnú verziu ich Enginu. Pokiaľ by vaša hra dokázala zarobiť viac ako 3000$, spoločnosť si nárokuje 5% z vášho zisku!

Unreal Engine 4

Spoločnosť Epic Games sa rozhodla urobiť naozaj veľkú vec, vďaka ktorej zabezpečila možný úspech aj menej zdatným či skúseným používateľom, ktorý by sa chceli naučiť tvoriť hry v ich Unreal Engine 4. Všetko, čo vlastne musíte urobiť, je navštíviť stránku unrealengine.com, kde si zvolíte, či chcete verziu pre Windows alebo OS X (vpravo hore sa nachádza tlačidlo „Get Unreal“).

Na stránke sú pre používateľov dostupné aj rôzne návody a tutoriály, ktoré by vás mohli v tomto engine naučiť pracovať. Ako však na tom zarobí spoločnosť Epic Games? Jednoducho. Pokiaľ chete používať ich Engine, musíte odsúhlasiť, že pokiaľ dosiahnete z danej aplikácie 3000$ zisk, spoločnosť si nároku 5% z vašich ostatných ziskov. Na prvý pohľad sa to môže zdať ako nič, no pokiaľ niekto vytvorí úspešnú aplikáciu, Epic Games môže zarobiť aj niekoľko miliónov dolárov!

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk