Už aj politici hrajú Candy Crush Saga

0
Politik - svetapple.sk

Každý, kto chodí do práce, pravdepodobne vie, aké to je, keď sa môžte na pár minút odreagovať od svojich povinností a zahrať si nejakú jednoduchú hru na mobile či tablete. Robia to mnohí z nás, no žiaľ aj politici, ktorí by sa mali svoju prácu  plne sústrediť. Žiaľ, nie vždy sa tak deje a občas aj oni podľahnú svojmu iPadu! 

Hranie Candy Crush Saga v práci

Posledný „trapas“ sa stal vo Veľkej Británii, kde sa istej politickej debaty zúčastnil aj člen konzervatívnej strany Nigel Mills. Ten si neuvedomil, že sa okolo neho nachádza množstvo objektívov a zapol si svoju obľúbenú hru. Samozrejme, že aféra na seba nenechala dlho čakať. Samotný politik potvrdil, že si neuvedomil prítomnosť médií, a že si počas politickej debaty na pár minút zahral jednu či dve hry.

Candy Crush Saga je veľmi "náviková" hra - svetapple.sk

Candy Crush Saga je veľmi „návyková“ hra – svetapple.sk

Dobrá reklama

Samotný CEO spoločnosti CCS sa netajil tým, že po vydaní hry bola jeho spoločnosť v strate. Tento stav pretrvával zrejme až doteraz, britský politik však vytvoril skvelú reklamu celej hre. Objavil sa totiž na titulnej stránke niekoľkých miestnych novín a katalógov, rovnako ako na technologických weboch po celom svete. Dnes môžme teda s veľkou pravdepodobnosťou očakávať, že autori samotnej hry už nie sú v strate!

Politik na obálke novín - svetapple.sk

Politik na obálke novín – svetapple.sk

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk