V GTA V nasnežilo!

0
GTA 5 sneh- svetapple.sk

To, že je GTA V najúšpešnejšou hrou sveta, hádam netreba pochybovať. Aj napriek tomu, že stále nie je dostupná pre hráčov PC, v Rockstars sa rozhodli pobaviť minimálne tých konzolových. Do multiplayeru totiž po novom napadol sneh. Vývojári nezabudli ani na tradičnú guľovačku. GTA V je jednoducho najlepšie!

V GTA V sneží!

Hneď ako som spustil svoje Playstation a zapol multiplayer hry, netušil som, akú radosť mi urobí spoločnosť Rockstars. Totiž súčasné ročné obdobie, počas ktorého sneží (na Slovensku zatiaľ zažívame pravý opak), sa rozhodli priniesť aj do svojho posledného, megaúspešného titulu GTA V. Autori nezabudli ani na guľovačku! Okrem iného pribudli aj nové masky, zbrane, tetovanie a ako je už zvykom aj nejaké tie vozidlá. Hra, ktorá bola predstavená v roku 2013, má teda aj po vyše roku stále čím prekvapiť! Tak nebudte sklamaní, že sa vonku nedá guľovať, ale len „blatovať“, zapnite konzoly a zažite guľovačku vo virtuálnej realite!

GTA 5 guľovačka - svetapple.sk

GTA 5 guľovačka – svetapple.sk

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk