V Sony predstavili užasnú vec, Walkman!

0
Sony Waklman ZX2 - svetapple.sk

Spoločnosť Sony sa už príliš nevenovala Walkmanu a postupom času naň úplne zanevrela. Zdá sa však, že si to predsa len rozmysleli! Na tohtoročnej výstave CES, ktorá sa koná v Las Vegas predstavili úplne nový Walkman.

Sony ZX2

Sony predstavilo úplne nový Walkman, ktorý je ako stvorený pre milovníkov kvalitnej muziky, ktorí si chcú vychutnať každý detail, no streamovacie služby im to neumožňujú. Nové zariadenie od Sony disponuje napríklad formátom FLAC vďaka, ktorému si buďte môcť vychutnať všetko, čo skladba ponúka. Nové zariadenie, ktoré Sony predstavilo teda nie je žiadna hračka a to sa podpísalo aj pod cenou ZX2. Tá začína na hodnote 1100 $, čo je hodnota dokonca o 100 $ vyššia, ako za vlajkovú loď Apple s najväčším možným úložiskom. Toto zariadenie však bude vedieť viac ako len prehrávať hudbu.V Sony doň vložili aj obchod Google Play čo znamená, že si prípadný používateľ bude môcť spríjemniť dlhé chvíle obľúbenou hrou či inou aplikáciou. Tento Walkman už malo možnosť držať v ruke aj niekoľko známych redaktorov a tí poväčšine tvrdia, že ide o zariadenie, ktoré si jednoducho zamilujete!

Sony Waklman ZX2 - svetapple.sk

Sony Waklman ZX2 – svetapple.sk

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk