Váš bicykel vystopujete kdekoľvek

0
Pedále - svetappl.eks

Pedále sledujú pohyb bicykla pomocou integrovaného GPS čipu a ajGPRS modemu, ktorý sa stará o dátové pripojenie.

Sú plne ekologické – nevyžadujú žiadne batérie, sú samodobíjacie pohybom samotných pedálov, To je skvelá správa pre tých, ktorých už nebaví neustále dobíjať baterky!.Pedále budú prepojené s aplikáciou na vašom smartfóne, ktorý vám zašle notifikáciu zakaždým, keď sa bicykel pohne z miesta kde ste ho naposledy postavili. Jednoduchý spôsob, ako zabezpečiť to, že váš bicykel nikto neukradne a aj keď ukradne, jednoducho a rýchlo ho vystopujete!

Pedále neslúžia však len na zistenie polohy pomocou GPS, ale aj na meranie prejdenej trasy a počet spálených kalórií, ktorý si zistíte jednoducho pomocou aplikácie. Tá by mohla byť čisto teoreticky napojená aj na váš iPhone a aplikáciu Health, čím by ste mali pred sebou jednoduchý a jasný prehľad o tom, koľko pohybu ste dnes vykonali!

connected-cycles-GPS-enabled-bicycle-pedal-at-CES2015-d

Cena týchto “inteligentných pedálov nieje zatiaľ známa, ale určite vás ešte o tomto dizajnovom, inteligentnom produkte budeme informovať po jeho vypustení na trh.

Zdroj: itspecial.sk

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk