Viral od Mercedesu Slovensko pokračuje, utopil CLA Shooting Brake!

0

Slovenský Mercedes sa ukázal nielen na Slovensku ale aj za hranicami vďaka tomu, že prehral stávku s istým komentujúcim a tak musel utopiť Mercedes-Benz CLA Shooting Brake. Pochopiteľne to však nebolo také jednoduché a vznikol z toho napríklad aj tento článok. Nebolo to však posledné slovo automobilky a dnes automobil skutočne utopila. Či išlo o dobre spracované fake video alebo sa podarilo CLA skutočne utopiť nechávame na teba. Isté iba je, že stávku splnili, keďže CLA si vo videu zaplávalo! 

Na začiatku bola prehratá stávka, na konci je o jedno voľné parkovacie miesto viac. Sľubujeme, že keď bude mať toto video tisíc zdieľaní, dáme nášmu social media managerovi jeho prácu späť.

Posted by Mercedes-Benz Slovakia on 23. august 2015

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk