Vymenili by ste dom za iPhone 6 alebo iPad?

0

Pokiaľ túto otázku čítate, pravdepodobne si myslíte, že trpíme nejakou chorobou, ktorá sa dá nazvať Applemania. Netýka sa to však vôbec nás ale istého típka z Detroitu, ktorý sa rozhodol, že za svoj dom kľudne príjme iPhone 6 či iPad! Prečo?

Vymeniť dom za smartfón? Čo je to za šialenosť?

My vieme, že honba po najnovších výdobytkoch technológie je naozaj v plnom prúde a bez nich si ani nevieme predstaviť život, no nemyslíme, si že je také nutné mať vo vrecku najnovší iPhone aj za cenu, že zaň zaplatíte vlastným domom. Áno, znie to šialene, ale presne niečo takéto ponúka istý Detroidčan!

iPhone-6-change-3

Šialený to chlapík, čo poviete ? 🙂 – svetapple.sk

Je v poriadku?

Pravdepodobne si myslíte, že osoba, ktorá je ochotná podstúpiť takýto čin je pravdepodobne duševne narušená, alebo trpí nejakou inou chorobou. Nie je to však celkom tak! Dom, ktorý chce chlapík vymeniť, by sa dal označiť, ako veľmi schátraný bungalov, v ktorom sa bez rekonštrukcie jednoducho nedá žiť. Osobne si síce nemyslíme, že má hodnotu ako špičkové Jablkové zariadenie, no určite oceňujeme myšlienku predať niečo, čo je v podstate nepredajné. Totiž, pokusy o predaj boli, no aj za minimálnu cenu boli márne. Pokiaľ sa vám teda dom zapáčil, postačí vám 600 $. Určite ešte treba podotknúť, že majiteľ v ňom nežije, no potrebuje sa ho zbaviť!

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk