Výrobca batérií do iPhonu predstavil svoj smartfón!

0
Desey-svetapple.sk

V dnešnej dobe mávajú už aj výrobcovia komponentov do zariadení v ponuke svoje vlastné smartfóny. Nehovoríme teraz o Samsungu, ktorý vyrába čipy do iPhonov a iPadov, ale o omnoho menších spoločnostiach akou je aj napríklad Desay, ktorá sa zaoberá výrobou batérií pre iPhone. Prednedávnom predstavila svoj nový smartfón a ten dokonca ponúka zafírové sklíčko! 

Desay Magical Mirror X5!

Nové zariadenie, ktoré výrobca komponentov predstavil, nie je takmer ničím výnimočným a na trhu sa zaradí medzi smartfóny spoločnosti Xiaomi a podobne, keďže jeho cena je približne 160$. Toto zariadenie však nie je vôbec zlé a ponúka niečo, čo sa naopak nepodarilo Apple minulý rok použiť pri iPhonoch. Ponúka zafírové sklíčko, ktoré je omnoho odolnejšie, ako to, čo je v iPhone 6/6 Plus. Tento smartfón má aj celkom prívetivý dizajn a podľa zistených informácií aj celkom kvalitný 13Mpx fotoaparát, ktorý sa nachádza na zadnej strane. O výkon by sa mal postarať štvorjadrový procesor MediaTek a selfie budete fotiť na prednú 5Mpx kameru. Celé zariadenie je akoby stvorené pre čínsky trh, kde podľa doposiaľ zistených informácií aj zostane. Tým, že ho spoločnosť predstavila, nevystavuje pre Apple v podstate žiadnu hrozbu a tak sa nepredpokladá, že cupertinsky gigant rozviazal s firmou, ktorá dodáva batérie spoluprácu!

Desey-svetapple.sk

Desay-svetapple.sk

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk