O nás

prečo-čítať-svetapple---titulná-fotografia---SvetApple

Sme slovenský magazín o spoločnosti Apple. Môžeš tu nájsť všetky dôležité novinky, zaujímavosti a kuriozity o firme Apple. Stránka je zameraná na iPhone, iPad, ich operačný systém iOS ako aj na Mac PC, Apple Watch, CarPlay, Apple TV, iPod a vnútornú štruktúru, fungovanie a novinky vo firme.

Filozofiou stránky je oboznamovať ľudí a priaznivcov, ktorí sa o firmu Apple zaujímajú, o všetkých dôležitých novinkách a správach, ktoré sa vo svete daný deň udiali. Každodenné spravodajstvo poskytuje možnosť dozvedieť sa mnohé veci na jednom mieste, ktoré by si inak musel hľadať po rôznych zahraničných stránkach. Náš tým neustále pripravuje nové zaujímavé články z prostredia tejto známej firmy.

Prečo čítať SvetApple:


Vždy aktuálni

Každý deň ti prinášame tie najaktuálnejšie správy zo sveta, správy, ktoré sú vždy čerstvé a zaujímavé. Okrem toho u nás nájdeš aj množstvo užitočných tipov, návodov a hodnotného obsahu, ktorý na iných stránkach nie je.

Sme zažratí fanúšikovia

Tiež si veľký fanúšik tejto značky, no tvoje okolie nechce túto skutočnosť pochopiť a prijať? U nás nájdeš útočisko! Môžeš reagovať na články alebo prispievať do diskusného fóra, kde sa nachádzajú ľudia, ktorí majú rovnaký problém alebo nadšenie ako ty!

Pomôžeme ti vyriešiť problém

Máš problém so svojim Apple zariadením? Naši ochotní administrátori ti vždy veľmi radi pomôžu najlepšie ako sami budú vedieť. Kontaktovať nás môžeš na našej facebookovej stránke.

Rýchlo rastúca komunita

Veľmi rýchlo rastúca komunita okolo SvetApple.sk zaručuje, že môžme spolu napredovať, a tak ti neustále prinášať super novinky.

Nové nápady

Stále budeme objavovať a skúšať, preto u nás nikdy nezapadneš do stereotypu. Neustále hľadáme nové cestičky ako sa dostať bližšie k vám, čitateľom a ako ťa obohacovať rozličnými spôsobmi, s využitím najnovších technológií a trendov.

Nie všetky články sa týkajú Apple

Áno, aj to je jednou z výhod. Prinášame novinky nielen zo sveta Apple ale aj z odvetví a tém iných, viac či menej s Apple súvisiacich. Nebudeš tak ukrátený o žiadnu technologickú novinku či nastávajúci trend!


 

Chceš vedieť, ako bude vyzerať nový iPhone?

Čo môžte čakať od firmy Apple v najbližšej dobe?

Kto momentálne ovláda spoločnosť? Čo sa chystá a o čom sa špekuluje?

Ako dostať do iPhonu najnovší softvér?

Je najlepší iPhone a nie iný, konkurenčný telefón? 🙂

Si na správnom mieste! Na stránke svetapple.sk nájdeš všetky potrebné informácie, ktoré potrebuješ vedieť o tvojom zariadení a jeho výrobcovi.