Office 2021 je najnovšia verzia kancelárskeho balíka od spoločnosti Microsoft, ktorá sa pravdepodobne používa viac ako všetky ostatné počítačové programy na svete. Do vášho počítača prináša viaceré užitočné funkcie – napríklad teraz je k dispozícii so službou Microsoft Teams a do aplikácie Outlook pridáva okamžitý preklad cudzích jazykov. Nakoľko nie sú v balíku Office 2021 žiadne prevratné zmeny, používanie si rýchlo osvojíte. Zároveň však dosiahnete lepšiu produktivitu

Dobré správy! Kúpte si doživotnú licenciu MS Office už od 11,99 €!

Office cena
Zdroj: Godeal24

Teraz si môžete kúpiť Microsoft Office ako doživotnú licenciu a získať plnú verziu tohto obľúbeného balíka na zvýšenie produktivity za veľmi nízku cenu. Spoločnosť Godeal24 vám ponúka 100% originalitu. Či už je to najnovší Office 2021 alebo starší Office 2019, ktorý používa viac ľudí, Godeal24 má pre vás rôzne možnosti nákupu.

Ak máte len jeden počítač, na ktorom chcete aktualizovať Office, môžete si vybrať Office 2021 za cenu iba 25,61 €! Ak vám bude stačiť Office 2019 zaplatíte 24,59 €! Ak sa, ale chcete podeliť s rodinou a priateľmi, môžete si vybrať balík viacerých kľúčov. Office 2021 je tak k dispozícii za 13,52 €, čo je cenovo najvýhodnejšia možnosť. Balík Office 2019 s viacerými kľúčmi kúpite dokonca za 11,99 € / PC!

Naše odporúčanie: Doživotná licencia pre Microsoft Office za 11.99 €

Kancelárske balíky pre MAC so 62 % zľavou. (Použite kód: GG62)

Na Godeal24 je Windows 10 Pro dostupný len za 7,42 €. Ak chcete, ale prejsť priamo na Windows 11, môžete ho získať len za 10,24 €. V súčasnosti je stabilita a kompatibilita operačného systému Windows 10 najlepšia na trhu a preto ju využíva najväčší počet používateľov. Môžete si teda vybrať sami na základe vlastných, pričom stále platí garancia extrémne nízkej ceny.

Prečítajte si tiež  V piatok začnú predobjednávky na Apple Watch Series 7. Vieme kedy budú v predaji

Operačný systém Windows: Za najlepšie ceny na obmedzený čas

Až 62 % zľava na balíky Windows a MS Office (použite kód: GG62)

Až 50 % zľava na ďalšie softvéry Windows (použite kupón: GG50)

Office cena
Zdroj: Godeal24

Godeal24 je profesionálny internetových obchod s rozsiahlym katalógom 100 % zaručených a legálnych digitálnych licencií. Kvalitný softvér môžete vďaka tomu získať s viac ako 80 % zľavou. Zaujať by vás preto mohli nie len obľúbené operačné systémy Windows a kancelársky balík Office, ale aj praktickejší softvér pre počítače a mobilné nástroje, ako napríklad séria IOBIT, softvér Ashampoo, Disk Drill a mnohé iné.

Ďalšie počítačové nástroje: Najlepšie produkty za najlepšie ceny 

Vďaka vysokokvalitným produktom a profesionálnym službám získala spoločnosť Godeal24 hodnotenie 4,9 a 98 % spokojnosť na TrustPilot (nezávislá platforma pre používateľov na hodnotenie kvality služieb a produktov).

Godeal24 vám tiež ponúka Profesionálnu technická podporu 24/7 a doživotný popredajný servis. V prípade akýkoľvek otázok kontaktuje spoločnosť Godeal24 prostredníctvom e-mailovej adresy:service@godeal24.com.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here