Office 2021 je najnovšia verzia kancelárskeho balíka od spoločnosti Microsoft, ktorá sa pravdepodobne používa viac ako všetky ostatné počítačové programy na svete. Do vášho počítača prináša viaceré užitočné funkcie – napríklad teraz je k dispozícii so službou Microsoft Teams a do aplikácie Outlook pridáva okamžitý preklad cudzích jazykov. Nakoľko nie sú v balíku Office 2021 žiadne prevratné zmeny, používanie si rýchlo osvojíte. Zároveň však dosiahnete lepšiu produktivitu

Dobré správy! Kúpte si doživotnú licenciu MS Office už od 11,99 €!

Office cena
Zdroj: Godeal24

Teraz si môžete kúpiť Microsoft Office ako doživotnú licenciu a získať plnú verziu tohto obľúbeného balíka na zvýšenie produktivity za veľmi nízku cenu. Spoločnosť Godeal24 vám ponúka 100% originalitu. Či už je to najnovší Office 2021 alebo starší Office 2019, ktorý používa viac ľudí, Godeal24 má pre vás rôzne možnosti nákupu.

- Reklama -

Ak máte len jeden počítač, na ktorom chcete aktualizovať Office, môžete si vybrať Office 2021 za cenu iba 25,61 €! Ak vám bude stačiť Office 2019 zaplatíte 24,59 €! Ak sa, ale chcete podeliť s rodinou a priateľmi, môžete si vybrať balík viacerých kľúčov. Office 2021 je tak k dispozícii za 13,52 €, čo je cenovo najvýhodnejšia možnosť. Balík Office 2019 s viacerými kľúčmi kúpite dokonca za 11,99 € / PC!

Naše odporúčanie: Doživotná licencia pre Microsoft Office za 11.99 €

Kancelárske balíky pre MAC so 62 % zľavou. (Použite kód: GG62)

Na Godeal24 je Windows 10 Pro dostupný len za 7,42 €. Ak chcete, ale prejsť priamo na Windows 11, môžete ho získať len za 10,24 €. V súčasnosti je stabilita a kompatibilita operačného systému Windows 10 najlepšia na trhu a preto ju využíva najväčší počet používateľov. Môžete si teda vybrať sami na základe vlastných, pričom stále platí garancia extrémne nízkej ceny.

Operačný systém Windows: Za najlepšie ceny na obmedzený čas

Až 62 % zľava na balíky Windows a MS Office (použite kód: GG62)

Až 50 % zľava na ďalšie softvéry Windows (použite kupón: GG50)

Office cena
Zdroj: Godeal24

Godeal24 je profesionálny internetových obchod s rozsiahlym katalógom 100 % zaručených a legálnych digitálnych licencií. Kvalitný softvér môžete vďaka tomu získať s viac ako 80 % zľavou. Zaujať by vás preto mohli nie len obľúbené operačné systémy Windows a kancelársky balík Office, ale aj praktickejší softvér pre počítače a mobilné nástroje, ako napríklad séria IOBIT, softvér Ashampoo, Disk Drill a mnohé iné.

Ďalšie počítačové nástroje: Najlepšie produkty za najlepšie ceny 

Vďaka vysokokvalitným produktom a profesionálnym službám získala spoločnosť Godeal24 hodnotenie 4,9 a 98 % spokojnosť na TrustPilot (nezávislá platforma pre používateľov na hodnotenie kvality služieb a produktov).

Godeal24 vám tiež ponúka Profesionálnu technická podporu 24/7 a doživotný popredajný servis. V prípade akýkoľvek otázok kontaktuje spoločnosť Godeal24 prostredníctvom e-mailovej adresy:service@godeal24.com.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -