iOS 11 už môžeš testovať aj ty vrámci Apple public beta programu. Znamená to teda, že aj na tvojom iPhone už môťe byť beta verzia softvéru, ktorú Apple oficiálne ponúkne všetkým až za niekoľko mesiacov. Dnes ti ukážeme skutočne rozsiahle video, ktoré ťa ešte viac oboznámi s novým iOS 11 ako ktorékoľvek iné video. Uvidíš na ňom totižto až 100 skrytých funkcií a zmien, ktoré zaiste v budúcnosti využiješ. Poďme na to!

iOS 11

Ak si niekto myslel, že iOS 11 zas až tak veľkú zmenu neprináša, zaiste sa mýlil, pretože nový operačný systém prináša zmien a noviniek viac než dosť. Dôkazom je aj toto video, ktoré ti ich ukáže až 100 a nebojíme sa tvrdiť, že ani to nie sú úplne všetky. Na to aby si pochopil rozsah zmien si ale musíš pustiť toto video. Tak čo, tešíš sa na nový iOS? Na čo konkrétne sa tešíš najviac?

- Reklama -

- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here