Každý, kto má iPhone, určite pozná niekoľko špecifických zvonení, ktoré keď začuje v dave, okamžite vie o aký smartfón ide. Množstvo používateľov originálne Apple zvonenia obľubuje, no nájdu sa aj takí, ktorí skrátka chcú počuť svoju obľúbenú pesničku, no nevedia, ako ju nastaviť. My sme pre vás preto pripravili jednoduchý návod, ktorý vám zaberie len niekoľko minút!

Možno ste ani nevedeli

O tom, že sa na iPhone dá stiahnuť aj vlastný vyzváňací tón pravdepodobne množstvo majiteľov ani nevie. Práve preto by mali vedieť , že to naozaj ide a hlavne , ako na to. Celé je to naozaj jednoduché a nastavovanie vlastného zvonenia vám zaberie len niekoľko minút. Poďme teda na to!

- Reklama -

Návod

  1. Otvorte si webovú stránku www.free-ringtones.cc.
  2. Nájdite si vašu obľúbenú pesničku poprípade ju rovno importujte z vášho PC. ( V prípade, že ju budete importovať rovno vyberte, ktorá časť pesničky má „vyzváňať“).
  3. Stiahnite si zvonenie
  4. Presuňte vami stiahnuté zvonenie zo zložky do iTunes (iTunes automaticky rozozná, že ide o zvonenie vďaka tomu, že sa nachádza vo formáte „m4r“)
  5. Všetky zvonenia sa nachádzajú v ľavom menu priamo pod položkou „zvuky“.
  6. Potom v iTunes prepnite na iPhone, zvolíte vlastnosti iPhone a tu prejdete v hornej časti na Zvuky s tým, že dáte synchronizovať.
  7. Momentálne by sa už malo zvonenie nachádzať vo vašom iOS zariadení.
  8. Teraz už len stačí, aby ste v iPhone zapli Nastavenia/Zvuky a priradili zvonenie k danému upozorneniu!
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.