Spoločnosť Apple má v ponuke viacero bezdrôtových slúchadiel, vďaka čomu je ich najväčším výrobcom na celom svete. Pokiaľ hľadáte zlatú strednú cestu za rozumnú cenu, máme pre vás jeden tip. Kúpte si AirPods 3, ktoré sú teraz dostupné za veľmi výhodnú cenu. Je to zariadenie, ktoré vám vydrží roky.

Tieto slúchadlá majú veľmi pohodlný dizajn, vďaka ktorému vás nebudú tlačiť aj napriek tomu, že nemajú silikónové štuple (ktoré koniec koncov nevyhovujú každému). Zároveň vás tiež potešia fantastickým zvukom, ktorému pomáha aj adaptívny ekvalizér či funkcia priestorového prehrávania. Vďaka tomu si užijete svoje obľúbené skladby vo vysokej kvalite, no platí to aj pre filmy, seriály alebo videá. AirPods 3 budete ovládať dotykovo a nechýba im ani detekcia ucha, vďaka čomu vedia automaticky spustiť / zastaviť prehrávanie podľa toho, či ich používate, alebo nie. Je to funkcia, ktorú si zamilujete.

No a cena? AirPods 3 od spoločnosti Apple sú TWS slúchadlá pre stredne náročného spotrebiteľa. Ich štandardná cena za prevedenie s MagSafe nabíjacím puzdrom štartuje na hranici 219 €, čo povedzme si na rovinu nie je úplne najmenej. Po kliknutí na tento odkaz však AirPods 3 kúpite za 168,9 €, vďaka čomu slušne ušetríte. Nevieme vám však zaručiť, dokedy bude táto ponuka platiť. To čo, ale vieme je fakt, že AirPods 3 sú mimoriadne osobný a zároveň veľmi spoľahlivý produkt a preto ho budete využívať niekoľko dlhých rokov v jednom kuse.

Obrovskou výhodou AirPods 3 je jednoduchá konektivita s akýmkoľvek Apple zariadením. Pri prvom prihlásení vám vyskočí elegantné pop-up okno a pri tom ďalšom všetko prebehne úplne automaticky. Slúchadlá stačí vybrať z krabičky a vložiť si ich do uší. O zvyšok sa postará softvér. Súčasťou AirPods 3 sú aj kvalitné mikrofóny, vďaka čomu sa s nimi veľmi dobre telefonuje. Dokonca vedia vylepšiť kvalitu vášho hlasu počas Face Time hovorov. To ocenia najmä jeho ostatní účastníci.

Taktiež musíme spomenúť, že AirPods 3 spĺňajú štandard IPX4, vďaka čomu im neublíži voda (napríklad pot či dážď) a vďaka 6 hodinovej výdrži v rámci slúchadiel a 24 hodinovej výdrž v rámci puzdra dostanete dokopy až 30 hodín používania na jedno nabitie. AirPods 3 sú preto vhodné do práce, do školy, ale aj na cesty. Nabíjať ich budete raz za niekoľko dní. Toto všetko pri tom dostanete veľmi výhodne, po kliknutí na tento odkaz už od 168,9 €. Nie je to možno ten najlacnejší produkt, no vzhľadom na protihodnotu, ktorú vám ponúka, sa z nášho pohľadu oplatí. Sami sme dlhoroční používatelia AirPods a nedáme na ne dopustiť. Skúste to aj vy.

Prečítajte si tiež  Petr Mára už rozbalil iPhone 15, nové Apple Watch a tiež AirPods (+video)

A ak si slúchadla kúpite a budete hľadať kvalitné a odolné silikónové puzdro, na Loopi.sk ich máme pre AirPods 3 aj AirPods 2 za fantastickú cenu. Rovnako potešíme aj majiteľov AirPods Pro 1. generácie.

Loopi AirPods Pro silicone case
Zdroj: Loopi
Môže ťa zaujímať
- Reklama -