Apple je najväčší výrobca bezdrôtových slúchadiel na svete a nie je to žiadna náhoda. AirPods sú skrátka návykový produkt, ktorý ponúka množstvo technologických vychytávok. Pokiaľ hľadáte zlatú strednú cestu, obľúbený model Slovákov AirPods 3. generácie kúpite za fantastickú cenu. Má všetko, čo bežný zákazník potrebuje.

AirPods 3 boli v prvom rade skonštruované so zreteľom na komfort. Nemajú síce silikónové štuple, no do vašich uší zapadnú, ako uliate. Vďaka tomu sa nemusíte báť toho, že by vás tlačili. Slúchadlá tiež ponúkajú solídny zvukový prejav, ktorý nemá problém s kvalitným prehrávaním širokej škály žánrov. Samozrejmosťou je aj možnosť ovládania cez dotykové stopky, či funkcia automatickej detekcie ucha. Keď si AirPods 3 vyberiete z uší, prehrávanie sa pozastaví. Keď ich naopak vložíte späť, bude pokračovať úplne automaticky.

Cena týchto bezdrôtových slúchadiel štartuje na úrovni 199 €, čo je pomerne dosť. Našťastie však AirPods 3 môžete kúpiť oveľa výhodnejšie a po kliknutí na tento odkaz sa predávajú už za 169 €, vďaka čomu príjemne ušetríte. Pri rozhodovaní berte do úvahy, že presne toto je ten „osobný“ produkt, ktorý budete používať na dennej báze pokojne aj niekoľko rokov. Tá hodnota, ktorú za svoje peniaze dostanete preto jednoznačne stojí za to.

AirPods 3
Zdroj: YouTube / lukasfronk / Unsplash / Vựa Táo (úprava redakcie)

Súčasťou AirPods 3 je aj veľa iných šikovných funkcií a nastavení. Začať by sme mohli jednoduchým párovaním s akýmkoľvek Apple zariadením, ktoré vám nedá žiaden konkurent. Rovnako je tu aj adaptívny ekvalizér či kvalitné mikrofóny, vďaka čomu sa s AirPods 3 ľahko telefonuje. Slúchadlá dokonca vedia aktívne vylepšovať kvalitu vášho hlasu počas Face Time hovorov.

V neposlednom rade nemôžeme zabudnúť ani na odolnosť voči vode v rámci normy IPX4, či dlhú výdrž batérie. S AirPods 3 sa viete dostať maximálne na 6 hodín bez puzdra a pokiaľ započítame aj jeho energiu, dokopy to môže byť až 30 hodín. Ak sa vám teda tieto bezdrôtové slúchadlá páčia, po kliknutí na tento odkaz ich kúpite za 169 €. Z nášho pohľadu ide o veľmi výhodný nákup, no rozhodnúť sa musíte sami.

A ak si slúchadla kúpite a budete hľadať kvalitné a odolné silikónové puzdro, na Loopi.sk ich máme pre AirPods 3 aj AirPods 2 za fantastickú cenu. Rovnako potešíme aj majiteľov AirPods Pro 1. generácie.

Loopi AirPods Pro silicone case
Zdroj: Loopi
Prečítajte si tiež  iPhone 11. Takto budú vyzerať naživo tohtoročné novinky.
Môže ťa zaujímať
- Reklama -