Príslušenstvo od Apple býva skoro vždy biele. Zamyslel si sa ale nad tým, ako by mohlo vyzerať v inej farbe, napríklad v čiernej? Napríklad také kábliky asi dosť suché. Čierna v tomto prípade pôsobí dosť lacno. Čo ale slúchadlá Apple AirPods? Tie by v kombinácií s farebnou variantou pripomínajúcou Jet Black a zlatými prvky mohli vyzerať úžasne. Nejdeme polemizovať, poďme sa na to rovno pozrieť!

Biela, biela, biela… ale aj čierna je fajn

Na svete sú len 2 druhy ľudí, jedni majú radi bielu, iní zase čiernu. Je to jednoduché. Každý sa prikláňa k tomu, že je jeho srdcu najbližšie. Apple má v obľube, čo sa príslušenstva týka, práve bielu. Máme tu biele slúchadlá, biele kábliky či biele redukcie. Všetko je proste v tomto svetlom odtieni. Na čiernu sa akosi zabúda, možno to pôsobí lacno, nevieme, no myslíme si, že by to firma mohla aspoň skúsiť. Martin Hajek totižto vytvoril AirPods a vyrenderoval ich vo farbe Jet Black, ktorá má v sebe ukryté zlaté prvky. Výsledok? Úplný luxus.

- Reklama -

Produkt vyzerá naozaj fantasticky a myslíme si, že by ho Apple mohlo hocikedy začať predávať či už zo zlatými alebo striebornými doplnkami. Plast je v čiernej lesklej farbe, teda silno pripomínajúci Jet Black. Na stole by sa krabička, ktorá zároveň slúži aj ako powerbanka jednoducho vedľa iPhonu v tejto variante fantasticky vynímala. Nejdeme tu teraz smútiť, možno sa takéhoto niečoho niekedy dočkáme, no ak aj nie, nevadí.

Chceli sme ti len ukázať, že ani v inej farbe slúchadlá nevyzerajú zle, ak nevyzerajú ešte lepšie, ako pre niekoho v až tuctovej bielej. Apple ich farbu v dohľadnej dobe určite meniť nebude a tiež asi neprídá novú variantu, no ak by sa tak aj stalo, určite by to nebol krok vedľa. Black alebo Jet Black AirPods by si určite našli veľké množstvo prívržencov, čo povieš?

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt black airpods

Súvisiaci obrázok

Súvisiaci obrázokSúvisiaci obrázok

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.