Apple Campus 2 v Minecrafte? Tento brutálny projekt trval dlhých 232 hodín!

0

Ľudia sú úžasní a pokiaľ chcú, dokážu neskutočné veci. Dôkazom je aj hra Minecraft, v ktorej si používatelia z celého sveta každým dňom vytvárajú obrovské mestá, budovy či dokonca malé svety. Vytvoriť takéto diela ale trvá rádovo desiatky či stovky hodín a v realite sa to môže premietnuť aj na obdobie niekoľkých rokov. Následujúci projekt, ktorý zachytáva Apple Campus 2 v plnej paráde a do posledného detailu trval 232 hodín, autor na ňom pracoval celý rok. Výsledok je ale brutálny, ináč sa to popísať nedá!

Apple Campus 2 v Minecrafte

kto by bol povedal, že hra, ktorá je založená na skladaní kociek bude mať niekedy takúto neskutočnú popularitu. Reč je samozrejme o Minecrafte, v ktorom sa aj roky po predstavení objavujú megalomanské projekty, ako je práve tento. Autor vraj strávil nad celým projektom jeden rok a čistého času mu trvalo urobiť takúto gigantickú stavbu rovných 232 hodín.

Len tak pre predstavu, 232 hodín je skoro 10 dní! Samozrejme, Campus nebol robený len tak „z brucha“. Je to poriadne premyslený projekt a nájdeme tu každý jeden detail, ktorý sa nachádza aj na originálnej stavbe.

Meno autora je Alex Westerlund a ako sám tvrdí, vybudovať takýto projekt nebolo vôbec jednoduché. Potreboval na to obrovské množstvo foto a video dokumentácie a rovnako tak originálne nákresy priamo od Applu. Dokonca tu sú aj také detaily, ako presné rozmiestnenie vegetácie, záhrad a podobne. Celé sa to samozrejme opísať nedá, to jednoducho človek potrebuje vidieť na vlastné oči. Na následujúcom videu, ktoré predstavuje tento projekt, uvidíš úplne všetko!

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk