Spoločnosť Apple v dnešných ranných hodinách nečakane vypla svoj internetový obchod Apple Online Store po celom svete. Zvyčajne sa to deje pred uvedením nových produktov, no teraz bol dôvod celkom iný.

Technologický gigant sa rozhodol po rokoch prispôsobiť dobe, na základe čoho vytvoril úplne nový a prehľadnejší dizajn stránky. Pokiaľ zalovíme v pamäti, na oficiálnej internetovej stránke Apple sa kedysi nachádzala vedľa produktov aj karta Store, s ktorou ste sa dostali ku nákupu zariadení alebo príslušenstva. Tá pred pár rokmi zmizla (v rámci predošlej modernizácie), no tentokrát sa opäť vrátila.

Uvedený krok sa síce netýka Slovenska, nakoľko u nás oficiálny Apple Online Store nefunguje, no užívať si ho môžu napríklad naši českí alebo rakúski susedia, kde je už roky k dispozícii. Samozrejme sa na ňom nachádza aj nový dizajn.

Prečítajte si tiež  Apple Store na Slovensku - Prečo tu nie je a čo znamená "Apple Premium Reseller"?

Po kliknutí na tento odkaz budete presmerovaný na českú verziu Apple Online Store, kde si môžete užiť celý zážitok z nakupovania na vlastnej koži. Odporúčame vám to vyskúšať na mobile, tablete aj počítači.

[poll id=“10″]

Niektoré reakcie uvádzajú, že nový web dizajn pôsobí trochu chaotickým dojmom a iným sa zase prepracovaný štýl predaja produktov páči. Do komentára nám napíšte, ku ktorej skupine sa radíte vy. Sme zvedaví na všetky vaše postrehy a reakcie.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -