Limitovaná edícia AirPods Pro

Pokiaľ patríte medzi fanúšikov výnimočných vecí, tento produkt vás pravdepodobne zaujme. Apple predá každoročne desiatky miliónov slúchadiel AirPods Pro. Dnes predviedlo špeciálnu „Ox“ edíciu dostupnú len v Číne, ktorá bude vyrobená v limitovanom množstve.

Firma týmto krokom oslavuje príchod čínskeho nového roka, kedy na nabíjacie puzdro slúchadiel vygravíruje originálnu podobizeň vola. Samotný produkt bude dostupný za rovnakú sumu, ako štandardné AirPods Pro. Ocenia ho predovšetkým zberatelia ale aj fanúšikovia rôznych spoločnosti.

Pokiaľ vás zaujíma celkový počet vyrobených kusov, technologický gigant uvádza, že to bude presne 25 400 kusov. Z tohto počtu sa má 13 920 kusov rozdeliť na internetový predaj a 11 480 kusov bude dostupných v maloobchodných predajniach po celej krajine.

Každý zákazník si bude môcť zaobstarať iba 2 kusy týchto unikátnych AirPods Pro. Viac mu Apple nepredá.

Technologický gigant zverejnil okrem iného aj špeciálneho sprievodca nákupom, ktorý je venovaný oslavám čínskeho nového roka. Odporúča v ňom iPhone 12, iPady, príslušenstvo MagSage samozrejme unikátne AirPods Pro.

Čínsky nový rok sa začne 12. februára 2021. Po tomto období býva v krajine vysoký dopyt po produktoch od spoločnosti Apple, čo sa snaží výrobca správne podchytiť.

Napíšte nám do komentára, ako na vás pôsobí limitovaná edícia AirPods Pro. Kúpili by ste ju alebo sa vám jej dizajn nepáči?

Prečítajte si tiež  Apple práve vydalo macOS Big Sur 11.1. Pozrite sa čo je nové
Môže ťa zaujímať
- Reklama -