Minulý týždeň sme sa dočkali veľkej aktualizácie mobilného operačného systému iOS 10.3, ktorá nám priniesla síce nie až tak výrazné zmeny, no za to užitočné. Používatelia sa samozrejme z updatu veľmi tešili a okamžite si ho nainštalovali. Niektorí preto mohli byť prekvapení, že im nová aktualizácia vyskočila prakticky už po týždni. Žiaľ tak to je a Apple opravuje to, čo pravdepodobne nestihol postrehnúť!

Update

Prešiel týždeň a Apple nám ponúklo niečo, z čoho mohli byť mnohí používatelia prekvapení. Prišla celkom nová aktualizácia mobilného operačného systému iOS 10.3.1, ktorá rieši niektoré chyby. Dopredu by sme ťa ale chceli ubezpečiť, že ide len o drobné bugy, ktoré sa pravdepodobne podarilo odhaliť až potom, ako Apple vydal plnú verziu medzi všetkých používateľov.

- Reklama -

Aktualizácia teda nič zásadné nerieši a ani nemení. Je však dobré nainštalovať si ju. Mať smartfón na tom najnovšom možnom update nie je nikdy na škodu!

Aktualizovať môžeš buď jednoducho cez nastavenia alebo po zapojení zariadenia do počítača a následnom spustení programu iTunes. Tak čo, máš najnovšiu verziu, alebo stále čakáš na ideálnu dobu, kedy ju budeš môcť nainštalovať? Okrem iného by sme chceli ešte upozorniť aj na dôležitý fakt pre vývojárov. S novou aktualizáciu prišla aj 2. beta verzia iOS 10.3.2. Oficiálnej verzie sa dočkáme už onedlho.

Apple ios - svetapple.sk

 

 

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.