Postavu Cory Ellison, ktorú stvárňoval Billy Crudup v „The Morning Show“ sme na začiatku nenávideli, no potom sme jej prišli na chuť. Minimálne to je naše subjektívne zhodnotenie jeho úlohy v seriáli na platforme Apple TV+. Billy to zahral veľmi dobre. Nie je divu, že dnes získal cenu za najlepšieho herca vo vedľajšej postave od Critics Choice.

Billy Crudup z „The Morning Show“ je najlepším hercom vo vedľajšej úlohe.

„The Morining Show“ je asi najznámejší seriál z platformy Apple TV+ a my sa tomu ani nečudujeme. Zahrali si tu naozaj zvučné mená ako Jennifer Aniston, Reese Witherspoon, Steve Carell či Billy Crudup.

Práve posledný menovaný dnes vyhral cenu za najlepšieho herca v úlohe vedľajšej postavy. Na začiatku ho ľudia vo všeobecnosti veľmi radi nemali. V postupnom vývoji deja sa ale začalo ukazovať, aká geniálna je vlastne skrytá v postave Coryho Ellisona a aj diváci začínali cítiť určite sympatie.

Billy Crudup z "The Morning Show" je najlepším hercom vo vedľajšej úlohe.
Billy Crudup z „The Morning Show“ je najlepším hercom vo vedľajšej úlohe. – svetapple.sk

Nominácia na Golden Globe Award bola bez výhry

„The Morning Show“ bola nominovaná Golden Globe Award, za najlepší dramatický seriál. Tak isto spolu s ním aj herečky Jennifer Aniston a Reese Witherspoon, ktoré sú tu postavené do hlavných úloh. Žiaľ na Golden Globe Award nakoniec „The Morning Show“ nezískala ani jednu cenu. Všetko ale aspoň čiastočne kompenzuje dnešné víťazstvo v rebríčku Critics Choice.

Billy Crudup môže byť hrdý na svoje účinkovanie v seriáli. Dobré meno neurobil iba sebe a samotnej snímke ale aj celej platforme Apple TV+, na ktorej sa vyskytol. Jablková spoločnosť bude určite pokračovať aj v natáčaní druhej série „The Morining Show“.

Naznačuje to už len neuzatvorený koniec tej prvej. Bližšie podrobnosti ale momentálne nepoznáme. Odpoveď na otázku, či príde ešte v tomto roku budeme vedieť až v následujúcich mesiacoch, kedy by sa k tomu mohla vyjadriť aj spoločnosť Apple. Čo si myslíte o tomto seriály vy? Bavil vás alebo by bol vašim favoritom na udelenie nejakej prestížnej ceny iný snímok z dielne jablkovej spoločnosti? Napíšte nám do komentára.

Billy Crudup z "The Morning Show" je najlepším hercom vo vedľajšej úlohe.
“ Cory Ellison“ vyhral prestížne ocenenie – svetapple.sk

Prečítajte si tiež  Tim Cook: "Apple pracuje na úžasných produktoch"
Môže ťa zaujímať
- Reklama -