Budúci mesiac príde na trh AirPower!

0

Apple ešte minulý rok predstavilo 3 nové iPhony, ktoré je po prvý krát možné nabíjať aj bezdrôtovo. Jedná sa konkrétne o model 8, 8 Plus, no a potom samozrejme iPhone X. Pokiaľ chceš toto nabíjanie využiť, musíš si žiaľ zakúpiť príslušenstvo. Samotné Apple dokonca dodnes nemá svoje AirPower podložku v ponuke. Na budúci mesiac by sa to ale malo zmeniť!

AirPower

Japonský server Macotokara dnes priniesol zásadné informácie, týkajúce sa bezdrôtovej nabíjačky AirPower, ktorú už poznáme niekoľko mesiacov, no všetko je to žiaľ len z fotiek, prípadne videí. Doteraz sme nepoznali dátum jej zahájenia na trh a veru, bol by už najvyšší čas, nakoľko súčasný iPhone 8 a iPhone 8 Plus sú na trhu takmer pol roka a X-ko je v tesnom závese za nimi.

Japonský web nám síce nedokáže prezradiť presný dátum zahájenia bezdrôtovej podložky na trh avšak vie aspoň to, že to bude už niekedy budúceho mesiaca a predpokladá, že niekedy na jeho začiatku. Všetky tieto informácie pochádzajú údajne od veľmi dôveryhodného zdroja pochádzajúceho priamo z Apple.

Určite sa pýtaš, čím je vlastne táto nabíjacia podložka taká zaujímavá. Odpoveď je, že na nej dokážeš nabíjať až tri zariadenia naraz. Hoci je pravda, že to dokáže aj kopec iných podobných produktov, ktoré stoja podstatne menej. Tu by mal byť rozdiel v tom, že na podložke nenabiješ iba iPhone ale aj napríklad hodinky Apple Watch prípadne špeciálne púzdro na AirPods. Sami sme prednedávnom skúšali bezdrôtové nabíjačky, avšak s Apple Watch nebola ani jedna kompatibilná. Niekedy by ale možno jednoduchšie položiť hodinky len tak na podložku ako ich umiestňovať na špeciálnu magnetickú nabíjačku. Presne preto sa na AirPower tak veľmi tešíme.

AirPower - svetapple.sk

AirPower – svetapple.sk

zdroj: Macotakara

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk