AirPods od spoločnosti Apple sú jedným z najosobnejších zariadení od spoločnosti Apple. Mnohí ľudia, ktorí si ich kúpili, si bez ich prítomnosti nevedia predstaviť svoj bežný deň. Dôvodom je kvalitné prehrávanie hudby, špičková konektivita, užitočné funkcie a tiež dobrá výdrž batérie. AirPods teraz kúpite v zľave za veľmi výhodnú cenu.

Tieto bezdrôtové slúchadlá, ktoré sú vybavené technológiou Bluetooth 5.0 môžete využiť napríklad na cestách, pri sledovaní filmov, počúvaní hudby alebo aj telefonovaní. Veľa ľudí si tiež AirPods zvykne zaobstarať jednoducho preto, lebo majú kvalitné mikrofóny a dokážu nahradiť handsfree systémy. Apple AirPods tiež vybavilo priestorovým zvukom, dotykovým ovládaním či automatickou detekciou. Funguje to tak, že keď si ich vložíte do ucha, prehrávanie sa spustí samo a keď ich vyberiete, vypne sa. Nemusíte robiť vôbec nič navyše.

Aj keď ide po technologickej stránke o starší produkt, Apple si zaň stále pýta relatívne veľa peňazí. AirPods 2. generácie sú v ponuke za 159 €, avšak teraz pred letom ich po kliknutí na tento odkaz kúpite od 119 €. Ušetríte teda krásnych 40 € a budete sa tešiť z produktu, ktorý na celom svete obľubujú milióny ďalších používateľov.

AirPods 2
Zdroj: Unsplash / Hostaphoto / Tarun Savvy (úprava redakcie)

Výdrž batérie pri klasických AirPods dosahuje štandardne 24 hodín. Rozdelené je to na nabíjacie puzdro s výdržou 19 hodín a samotné slúchadlá s výdržou 5 hodín. To by malo byť dosť na niekoľkodňový výlet, alebo dlhé cestovanie v lietadle.

Aj novšie AirPods 3 sú v zľave 

Zdroj: Unsplash / Thai Nguyen / Alireza Khoddam (úprava redakcie)

Pokiaľ by ste mali záujem o niečo modernejšie, ako AirPods 2. generácie, ktoré prišli na trh ešte v roku 2019 (no napriek tomu aj dnes fungujú a sú plne kompatibilné so všetkými Apple produktami), kúpiť si môžete generačne novšie AirPods 3.

Oproti svojmu predchodcovia disponujú viacerými výhodami, medzi ktoré patrí nový a kompaktnejší dizajn pripomínajúci AirPods Pro či vodeodolnosť IPX4. Slúchadlám neublíži dážď a ani váš pot počas tréningov.

Rovnako majú o niečo lepšiu výdrž batérie a to až 30 hodín na jedno nabitie. Nabíjacie puzdro zvláda 24 hodín a slúchadlá 6 hodín neustáleho používania. Taktiež sa pri AirPods 3 môžete tešiť na lepší zvuk vďaka prítomnosti adaptívneho ekvalizéra. No a cena?

Apple tieto slúchadlá štandardne predáva za 189 €, avšak po kliknutí na tento odkaz ich zoženiete oveľa lacnejšie, už za 159 €, vďaka čomu ušetríte 30 €. Otázne však zostáva, či vám príplatok na úrovni 40 € oproti AirPods 2. generácie dáva zmysel. Rozhodnutie nechávame samozrejme na vás.

Prečítajte si tiež  Rusko úplne zablokovalo Facebook a Twitter. Tieto sociálne siete sú v krajine nedostupné

Na záver dávame do pozornosti, že na AirPods 2. generácie aj na AirPods 3. generácie či AirPods Pro ponúkame v rámci nášho internetového obchodu Loopi.sk kvalitné silikónové puzdra len za 9,99 €. Nákupom v ňom podporíte našu tvorbu.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here