My vieme, ešte je tu ledva iOS 10.2 a my už špekulujeme nad ďalšou verziou iOS 10.2.1, ktorá by mala prísť ako ďalšia aktualizácia mobilného operačného systému od Apple. Náš článok sa však nebude zapodievať výmyslami, ale faktami z videa, ktoré máme priložené. Akonáhle totižto vyšlo iOS 10.2 pre širokú verejnosť, Apple vydalo iOS 10.2.1 pre beta testerov, teda vývojárov. Čo nové prináša?

Čo je nové v iOS 10.2.1?

Následujúce skoro 4 minútové video ti zhrnie všetky doposiaľ známe postrehy z nového iOS 10.2.1, respektíve beta verzie tohto operačného systému. Už číslica „1“ na konci označenia „10.2“ naznačuje, že nepôjde o nijak extra rozšírený update a novinky budú skôr vrámci detailov a nie veľkých zmien vo vnútri systému. Všetko si pozri teda vo videu. Možno systém obsahuje aj ďalšie zmeny, ktoré vo videu ani nie sú, ale beta vyšla iba včera a kým si vývojári prezrú úplne všetky novinky, môže to ešte potrvať zopár dní. Tak čo povieš, budeš hneď aktualizovať?

Prečítajte si tiež  Apple chcel vybabrať s cudzími aplikáciami v iOS. Napokon mu to nevyjde
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.