BeatsX sú slúchadlá, na ktoré čakáme už poriadne dlho. Na trh sa mali dostať už koncom minulého roka, no čo čert nechcel, posunulo sa to na tento rok. Doteraz nebol bližšie špecifikovaný dátum začiatku predaja, respektíve dostupnosti. Dnes už ale tento dátum poznáme a môžeme sa tešiť, že prídu už v tento piatok, teda 10. februára. 

BeatsX

Moderné Bluetooth slúchadlá od spoločnosti Beats, ktorá už niekoľko rokov patrí Applu boli prezentované ako jeden dokonalý produkt. Ponúkané by mali byť v čiernej a bielej variante, no po novom sa objavili aj špekulácie, že by tu mohla byť tmavomodrá a sivá.

- Reklama -

Popravde, vôbec by sme sa nečudovali, keby Apple rozšírilo farebnú paletu. Ľudia si radi vyberajú to, čo im najviac pasuje a pri slúchadlách to platí tiež. V podstate sú veľmi podobné ako Apple Air Pods. V prvom rade obsahujú moderný čip Apple W1, čo znamená, že reagujú na rôzne hlasové povely a podporujú hlasovú asistentku Siri.

Je celkom smiešne, že v dnešnej dobe sú aj slúchadlá inteligentné, no tak to proste je. Medzi ďalšie zaujímavosti patrí potom samotný kábel, ktorý sa dáva okolo krku, aby ti slúchadlá držali napríklad pri behu.

Ten sa ti vďaka špeciálnej magnetickej technológií nikdy nebude zamotávať, no čo je ešte lepšie, počas behu, chôdze či akéhokoľvek iného cviku by ti mal vďaka tejto technológií držať bez problémov na krku, čo je obrovské plus, avšak ešte uvidíme, ako to bude fungovať aj v praxi. Posledná super vec je nabíjanie cez Lightning kábel.

Áno, Beats X ponúkne možnosť nabíjania, ktoré bude plne kompatibilné aj s tvojim iPhonom, takže sa nemusíš báť, že by si musel všetko komplikovať. Budú dostupné 10. februára, čiže už tento piatok. Cenu zatiaľ nepoznáme, no keď sa ju dozvieme, budeme ťa o nej informovať. Predpokladáme ale, že bude veľmi podobná Apple AirPods, nakoľko ide o technicky veľmi podobný produkt.

BeatsX - svetapple.sk

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.