Spoločnosť Apple intenzívne pracuje na tom, aby divákom v karanténe poskytla čo najviac obsahu. Len pred pár dňami, sme vás informovali o blízkom príchode kriminálneho seriálu „Defending Jacob“. Dnes tu máme pre zmenu niečo zábavnejšie. Nový seriál „Trying“ bude mať komediálny podtón, takže sa na ňom veľmi dobre pobavíte.

Do Apple TV+ mieri nový, komediálny seriál „Trying“!

Novinka sa v službe Apple TV+ objaví už 1. mája 2020. Jablková spoločnosť dnes vydala krátky trailer, ktorý vám viac priblíži, čo od neho môžeme očakávať. Vo všeobecnosti by sa mala táto komediálna séria týkať dospievania a hľadania samého seba.

Po stránke hereckého obsadenia tu nájdeme v hlavných úlohách Rafa Spalla a Esther Smith. O produkciu sa postarala spoločnosť BBC Studios. Sériu napísal Andy Wolton. Zaujímavosť ohľadom „Trying“ je, že sa bude jednať o vôbec prvý seriál, ktorý bude na platforme Apple TV+ debutovať z Veľkej Británie. Doteraz to boli tituly z USA.

Pokiaľ sa vám trailer nižšie zapáči, do kalendára si zapíšte 1.máj 2020 a nezabudnite si pozrieť prvú epizódu. Presnejšie detaily ohľadom toho, koľko bude mať „Tryng“ dielov, alebo aká bude minutáž jednotlivých častí, zatiaľ nemáme. O všetkom vás samozrejme budeme včas informovať.

Prečítajte si tiež  Toto Apple nevyšlo. Spoločnosť propaguje v App Store apky orientované na hazard
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.