To, že v Apple pracujú tí najlepší majstri marketingu už vieme. Vtipné a výstižné reklamy všetkého možného druhu, ktoré propagujú produkty alebo služby bez jediného technického údaju proste ľudí bavia. Apple sa tentokrát na to ale rozhodlo ísť inou cestou, ako tou klasickou. Nenatočilo totižto minútový spot, ale veľmi krátky film. Hlavnú úlohu v ňom pritom zohráva populárny The Rock (Dwayne Johnson).

Siri ako parťák

Pointou tejto reklamy alebo filmu (nazvite si to ako chcete) bolo zviditeľnenie hlasovej asistentky Siri v každej možnej situácií. Všetko malo samozrejme veľmi vtipný kontext na čele s fantastickým Dwaynom Johnsom. Jednoduchý spot by si mal pozrieť asi každý, pretože ide pravdepodobne o najlepšie video z reklamného oddelenia za niekoľko rokov.

- Reklama -

Rovnako tak má toto video aj plagát, akoby film patril rovno do kina. Podľa všetkého to ale nie je posledné video, ktoré Apple a The Rock v spolupráci natočilo.

Niečo nám skrátka hovorí, že raz za čas sa tu objaví ešte niekoľko videí, kde si hlavní hrdinovia The Rock a Siri budú užívať všedný deň akčného hrdinu. Nechajme sa ale prekvapiť. Poďme na samotný snímok!

https://youtu.be/ufBLI6bB9sg

THE ROCK - svetapple.sk
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.