Spoločnosť iStores otvorila v bratislavskom nákupnom centre Avion prvú predajňu podľa konceptu Apple Premium Partner (APP) na Slovensku. Vďaka tomuto inovatívnemu prístupu prináša zákazníkom ešte väčší zážitok, ktorý sa približuje tomu, ako Apple predáva a prezentuje svoje produkty ľuďom v tradičných obchodoch Apple Store.

Predajňa APP od iStores predstavuje novú úroveň maloobchodného prostredia, kde sa zákazníci môžu pohybovať v priestore, ktorý bol navrhnutý s dôrazom na detail, pohodlie a intuitívnosť.

iStores
Nová predajňa ponúka unikátny dizajn a prehľadné rozloženie produktov (Foto: SvetApple)

Od podlahy po nábytok, všetko bolo premyslené tak, aby maximálne odrážalo filozofiu značky Apple. Nové procesy a pracovné pozície špecialistov iStores sú zárukou, že každý zákazník dostane osobitnú pozornosť a podporu.

iStores
Nábytok je prispôsobený tak, aby vyhovoval aj zákazníkom so zdravotným postihnutím (Foto: SvetApple)

Nová predajňa iStores ponúka jedinečný prístup k zákazníkovi 

Hlavným pilierom predajne je poskytnutie autentickej zákazníckej skúsenosti a podpory, akú poznáme z Apple Store.

Zameriava sa na individuálne potreby a hodnoty zákazníkov s cieľom nájsť pre nich to najlepšie riešenie od prvotného spustenia zariadenia až po bezplatné skupinové ukážky, ktoré vedú vyškolení špecialisti.

iStores
Nová predajňa iStores je plná najnovších Apple produktov. Vyskúšať si tu môžete napríklad aj úplne nový MacBook Air s procesorom M3, ktorý vyšiel pred pár týždňami (Foto: SvetApple)

Aj preto tu bude k dispozícii špeciálny Support Table, na ktorom bude možné uskutočňovať platené individuálne konzultácie.

Taktiež sa môžete tešiť na Experience Table, na ktorom si bude bude možné pozrieť a vyskúšať príslušenstvo. Všetok nábytok bol samozrejme prispôsobený tak, aby bol prístupný aj pre zákazníkov so zdravotným hendikepom. 

iStores
Špeciálne stoly sú v iStores pripravené na individuálne konzultácie (Foto: SvetApple)

Jedinečnou súčasťou ponuky predajne je aj odborník na malé a stredné podniky (SMB), ktorý poskytuje cielené riešenia a poradenstvo pre podnikateľské prostredie.

Do konca víkendu môžete využiť zľavu

iStores
Foto: SvetApple

K oslave otvorenia novej predajne APP v Avione, iStores predlžuje zľavy na vybrané produkty až do konca tohto víkendu. Je to ideálna príležitosť pre zákazníkov, aby si zaobstarali najnovšie zariadenia Apple za výhodnejšie ceny a zároveň zažili nový koncept nákupu.

Konkrétne môžete získať iPhone už od 389 €, MacBook Air už od 799 €, iPad už od 349 €, AirPods už od 89 €, Apple Watch už od 219 €.

Táto iniciatíva od iStores nielenže obohatí celkový nákupný zážitok milovníkov značky Apple na Slovensku, ale posúva latku v maloobchode na úplne novú úroveň. Príďte si to vyskúšať na vlastnej koži.

iStores
Foto: SvetApple
Prečítajte si tiež  Apple Vision Pro sa nebude dať skoro vôbec používať mimo USA. Apple zverejnilo obmedzenia
Môže ťa zaujímať
- Reklama -