AirPods od spoločnosti Apple sú najpredávanejšie bezdrôtové slúchadlá na svete a nie je to náhoda. Hoci sa často hovorí, že kvalitou prehrávania nie sú lídrami, dobiehajú to funkcie perfektnej kompatibility a využiteľnosti, pre ktoré tieto zariadenia tak moc milujeme. Skvelou správou je, že základné AirPods si teraz môžete kúpiť v príjemnej zľave.

Toto zariadenie, ktoré je na trhu už pekných pár rokov a každý ho pozná ponúka optimálnu kvalitu zvuku a taktiež špičkové mikrofóny, vďaka ktorým sa vám s ním bude veľmi dobre telefónovať. Niektorí ľudia využívajú klasické AirPods namiesto handsfree. Zariadenie je vybavené technológiou Bluetooth 5.0 a podporuje priestorový zvuk, čo vám dá skvelý zážitok najmä pri sledovaní filmov. Taktiež na ňom nájdete dotykové ovládanie na prepínanie skladieb či hovorov a AirPods majú aj vynikajúcu výdrž batérie.

Samotné slúchadlá síce nie sú najnovšie, no to nijak neovplyvňuje ich základnú cenu. Apple si za klasické AirPods stále pýta pomerne mastných 149 €, čo za takýto produkt nie je práve najmenej. Po kliknutí na tento odkaz však našťastie zobrazíte ponuky, kde stoja iba 119 €. Slušne teda ušetríte a dostanete bezdrôtové slúchadlá, ktoré sú dosť možno najpredávanejšie na svete. Veď aj na Slovensku majú obrovský úspech.

AirPods 2
Zdroj: Unsplash / Hostaphoto / Tarun Savvy (úprava redakcie)

Klasické AirPods 2. generácie vydržia na jedno nabitie až 19 hodín, pričom nabíjacie puzdro má dosť energie na 19 hodín používania a samotné slúchadlá zase 5 hodín. Rýchlo sa vám nevybijú ani na dlhom výlete.

Taktiež je skvelou výhodou to, že aj klasické AirPods dostali do vienka snímač detekcie ucha. V praxi to znamená, že sa vám automaticky zapne / vypne prehrávanie, keď ich vyberiete / vložíte do ucha. Funguje to rýchlo a jednoducho.

Za AirPods 3 zaplatíte iba o trochu viac

Zdroj: Unsplash / Thai Nguyen / Alireza Khoddam (úprava redakcie)

Ak hľadáte v tejto triete niečo modernejšie, zaobstarať si môžete AirPods 3. generácie. Toto zariadenie má prepracovaný dizajn, ktorý sa viac podobá na AirPods Pro, no stále na ňom nenájdete silikónové štuple.

Jeho veľkou výhodou je uzatvorená konštrukcia, ktorá podporuje ochranu voči vode až na úrovni štandardu IPX4. Slúchadlám vďaka tomu nevadí, keď zmoknú alebo keď sa dostanú do kontaktu s vašim potom.

Opäť majú k dispozícii detekciu ucha, prepínanie skladieb a podobne, no vylepšila sa výdrž batérie dokopy až na 30 hodín (24 hodín puzdro a 6 hodín slúchadlá) a pribudol adaptívny ekvalizér, vďaka čomu je prehrávanie ešte o čosi kvalitnejšie.

Prečítajte si tiež  iPhone SE 2 (iPhone 9). Únik potvrdil dizajn a tiež názov.

Apple predáva AirPods 3. generácie za pomerne mastných 189 €, no po kliknutí na tento odkaz ich môžete mať za cca 160 €. Priplatíte si teda zhruba 40 €, no získate o niekoľko rokov novší produkt, ktorý sa z nášho pohľadu oplatí viac. Je už iba na vás, pre čo sa v konečnom dôsledku rozhodnete.

Každopádne do pozornosti dávame, že na AirPods 2. generácie aj na AirPods 3. generácie či AirPods Pro ponúkame v rámci nášho internetového obchodu Loopi.sk kvalitné silikónové puzdra len za 9,99 €. Nákupom v ňom podporíte našu tvorbu.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here