Do aukcie sa občas dostávajú skutočne zaujímavé predmety. Tentokrát sa v RR Auction ocitla zmluva na počítač Apple II, ktorú podpísal jeden zo zakladateľov jablkovej spoločnosti, Steve Jobs. Okrem toho sú tu aj iné doplnky, ktoré vás možno zaujmú. Nie všetky stoja tisíce dolárov.

Kúpte si zmluvu na počítač Apple II podpísanú Stevom Jobsom!

Niekedy sú to tenisky, inokedy auto Steva Jobsa. Do aukcie sa dostávajú naozaj zaujímavé predmety, ktoré nejakým spôsobom súvisia so spoločnosťou Apple. Tentokrát je vyhlasovateľom RR Auction, ktorá rozpredáva zbierku cenností Jerrolda Manocka. Jedna z najzaujímavejších vecí je v tomto prípade zmluva k počítaču Apple II, ktorú podpísal Steve Jobs ešte v roku 1977.

Nie je to ale ani zďaleka úplne všetko. Okrem toho, sa tu nachádza aj Macintosh z roku 1983, Apple Snow White Paperweight, rôzne čapice, tričká, osušky, pohár a veľa ďalšieho. Vyvolávacia cena za jednotlivé produkty je samozrejme vo všetkých prípadoch odlišná. Presný prehľad si môžete pozrieť tu.

Každopádne najdrahším kusom zbierky je jednoznačne dvojstránkový dokument, v ktorom sú popisované inžinierske práce pri návrhu legendárneho Apple II. Odhadovaná cena tohto papiera je 35 000$ a viac. Zaujímavé odhadované ceny majú aj rôzne iné predmety, ktoré sa týkajú napríklad patentu na dizajn počítača Macinstosh.

Kúpte si zmluvu na počítač Apple II podpísanú Stevom Jobsom!

Najlacnejším predmetom tejto ponuky je potom hrnček s logom spoločnosti Apple. RR Auction odhaduje, že sa vydraží za niečo viac ako 200$. Dovoliť si ho môže teda kadekto. Samotné aukcie budú otvorené od 5. do 12. marca 2020. Odhadovaná cena za všetky predmety je na úrovni 120 000$! O tom, či sa ju podarí naplniť, vás budeme samozrejme informovať.

Už onedlho by ste si navyše mali vedieť vydražiť (prostredníctvom RR Auction) aj legendárny a zároveň plne funkčný počítač Apple I, ktorý je vlastne aj prvým produktom jablkovej spoločnosti z roku 1976. Čiastka za tento jednoduchý, no za to revolučný stroj by sa postupne mohla vyšplhať až na 300 000$. Budeme vás o tom v našom magazíne informovať!

Kúpte si zmluvu na počítač Apple II podpísanú Stevom Jobsom!
Kúpte si zmluvu na počítač Apple II podpísanú Stevom Jobsom!
Prečítajte si tiež  Neuveriteľný AppStore!
Môže ťa zaujímať
- Reklama -