Svetoznámy režisér Martin Scorsese aktuálne pracuje so štúdiom Paramont na snímke „Killers of the Moon“. Hlavnú postavu vo filme stvárňuje Leonardo DiCaprio. Aktálne sa vyskytol problém pre neustále rastúce náklady. Scorsese preto musel osloviť Apple a Netflix.

Martin Scorsese ponúka Apple TV+ a Netflixu nový film

Najnovšie informácie z denníku The Wall Street Journal pojednávajú o tom, ako sa jeden z najznámejších a najúspešnejších režísérov na svete, snaží získať potrebné prostriedky, aby mohol dokončiť svoje aktuálne dielo. Martin Scorsese rokuje s Applom a Netflixom na „sponzorovaní“ a distribúcii snímku „Killers of the Moon. V súčasnosti robí problémy Paramont studio, ktoré nie je ochotné investovať už viac ako 200 miliónov dolárov do jeho výroby.

Scorsese dostal údajne pokyn, aby hľadal ďalších partnerov, ktorí sa budú podieľať na dokončení filmu. Režísér oslovil aj štúdia Universal a MGM. Ktorýkoľvek partner sa môže projektu zúčastniť ako finančník alebo distribútor.

Samotné dielo vychádza z knižnej predlohy “Killers of the Flower Moon: The Osage Murders and the Birth of the FBI”, ktorá bola vydaná v roku 2017. Dej sa odohráva okolo detektívov, ktorí sa sústredia na členov oklahomského indiánskeho kmeňa, v 20-tých rokoch minulého storočia. Vtedajšie vraždy vyvolali veľké federálne vyšetrovanie. Okrem toho, že v snímku bude hrať Leonardo DiCaprio uvidíme tu aj legendárneho herca Roberta De Nira!

Martin Scorsese ponúka Apple TV+ a Netflixu nový film, v ktorom hrá Leonardo DiCaprio.
Martin Scorsese ponúka Apple TV+ a Netflixu nový film, v ktorom hrá Leonardo DiCaprio.

Paramont studio riešilo otázku finnancii so Scorsesem aj v minulosti. Jednalo sa o film „The Irishman“, ktorý však nakoniec získal Netflix, pretože bol pre Paramont príliš drahý. Cena bola vo finále 173 miliónov dolárov, čo je výrazne menej, ako v prípade „Killers of the Moon Moon“.

Apple TV+ sa snaží získať veľké mená do svojich filmov a seriálov. Povedzme si na rovinu, že film pod záštitou Martina Scorsesho by bol určite tým najväčším, čo by platforma ponúkala. Otázne teraz zostáva, či je Apple ochotné ísť do tak veľkej investície, najmä v časoch blížiacej sa ekonomickej krízy. Uvidíme…

„Killers of the Moon Moon“Martin Scorsese ponúka Apple TV+ a Netflixu nový film, v ktorom hrá Leonardo DiCaprio.
Prečítajte si tiež  Na Apple TV+ dorazí nový seriál s Harrisonom Fordom a Jasonom Segelom v hlavnej úlohe
Môže ťa zaujímať
- Reklama -