Spoločnosť Apple si pre nás pripravila ďalšie veľké prekvapenie. Počas včerajšieho večera predstavila upútavku k novému komediálnemu filmu „On the Rocks“. V hlavnej úlohe sa tu objavia herecké hviezdy ako Rashida Jones, Bill Murray, Marlon Wayans a mnoho ďalších…

Na Apple TV+ mieri nová komédia „On the Rocks“

Celé dielo sa točí okolo Laury, mladej matky z New Yorku, ktorá musí čeliť náhlym pochybnostiam o svojom manželstve. Spojí sa teda so svojim impulzívnym otcom Félixom, ktorý trvá na tom aby spoločne “vyšetrili” celú situáciu.

Nasleduje dlhé a zábavné dobrodružstvo, ktoré krásne ukazuje, ako odlišne vidia deti svoje vzťahy v porovnaní s rodičmi. Snímok natočila uznávaná režisérka Sofia Coppola v spolupráci s nezávislým štúdiom A24. Objavia sa tu známe herecké tváre, ako napríklad Rashida Jones, Bill Murray, Marlon Wayans a tak ďalej.

Hoci Apple vo svojej upútavke neupresnilo konkrétny dátum premiéry filmu „On the Rocks“, dozvedeli sme sa aspoň, že si ho pozrieme niekedy počas októbra 2020. Tešíte sa?

- Reklama -
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here