Spoločnosť Apple si pre nás pripravila ďalšie veľké prekvapenie. Počas včerajšieho večera predstavila upútavku k novému komediálnemu filmu „On the Rocks“. V hlavnej úlohe sa tu objavia herecké hviezdy ako Rashida Jones, Bill Murray, Marlon Wayans a mnoho ďalších…

Na Apple TV+ mieri nová komédia „On the Rocks“

Celé dielo sa točí okolo Laury, mladej matky z New Yorku, ktorá musí čeliť náhlym pochybnostiam o svojom manželstve. Spojí sa teda so svojim impulzívnym otcom Félixom, ktorý trvá na tom aby spoločne „vyšetrili“ celú situáciu.

Nasleduje dlhé a zábavné dobrodružstvo, ktoré krásne ukazuje, ako odlišne vidia deti svoje vzťahy v porovnaní s rodičmi. Snímok natočila uznávaná režisérka Sofia Coppola v spolupráci s nezávislým štúdiom A24. Objavia sa tu známe herecké tváre, ako napríklad Rashida Jones, Bill Murray, Marlon Wayans a tak ďalej.

Hoci Apple vo svojej upútavke neupresnilo konkrétny dátum premiéry filmu „On the Rocks“, dozvedeli sme sa aspoň, že si ho pozrieme niekedy počas októbra 2020. Tešíte sa?

Prečítajte si tiež  iPhone 16 prinesie novinku, o ktorej zatiaľ nikto nehovoril
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.