Aktualizácia: článok bol aktualizovaný o skutočné zábery AirPods 3.

Toto je skutočný dizajn AirPods 3. generácie

Nie je žiadnym tajomstvom, že bezdrôtové slúchadlá AirPods patria medzi najlepšie zarábajúce „príslušenstvo“ spoločnosti Apple. Počet ich zákazníkov stále pribúda a aby ich firma dokázala uspokojiť, v roku 2021 chystá veľkú inováciu.

V najbližších mesiacoch sa dočkáme AirPods 3, ktoré neprejdú len drobným vylepšením tak, ako druhá generácia, no ponúknu aj značne prepracovaný dizajn. Ich premiéra nás môže prekvapiť už o niekoľko dní, konkrétne 23. marca, kedy sa s najväčšou pravdepodobnosťou chystá event.

O rendery, ktoré si môžete pozrieť v našej galérii, sa postaral zahraničný portál Gizmochina, a ako sám vo svojom článku uviedol, pravdepodobne sa jedná o finálnu verziu, ktorá sa zhoduje s predošlými únikmi.

Nebolo by na tom nič prekvapivé, keby tieto obrázky nezazdieľal známy Twitter účet DuanRui, ktorý sa v poslednej dobe postaral o množstvo presných únikov. Tak isto už o niekoľko hodín neskôr ukázal fotografie, na ktorých sa majú nachádzať skutočné AirPods 3 (a všetko nasvedčuje tomu, že sú pravdivé).

Vo výsledku sa tak môžeme tešiť na slúchadlá, ktorých dizajn bude do značnej miery inšpirovaný AirPods Pro, no tento model neponúkne silikónové špunty pre lepšiu izoláciu a upevnenie v uchu.

Dočkať sa však môžeme aspoň režimu transparentného posluchu, pričom máme zabudnúť na ANC (aktívnu redukciu šumu) – to ostane výsadou pre AirPods Pro a AirPods Max.

Pozrite si fotografie a napíšte nám do komentára, či vás dizajn AirPods 3 oslovil alebo nie. Z nášho pohľadu sa jedná o zaujímavý upgrade a už teraz sa veľmi tešíme, ako si ho vyskúšame v praxi!

Prečítajte si tiež  Apple konečne opravilo otravný problém v macOS Ventura 13.3.1
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJgizmochina
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here