AirPods Max a výdrž batérie

Pri nových slúchadlách AirPods Max, ktoré si už môžete predobjednať u autorizovaného predajcu m:zone, udáva výrobca až 20 hodín výdrže batérie na jedno nabitie. Ráta sa tu s počúvaním hudby, telefonovaním či stand-by režimom.

V prípade, že ich chcete prestať používať, k dispozícii je aj špeciálne magnetické puzdro, ktoré zabezpečí úplnú deaktiváciu. Koľko však spotrebujú energie bez neho, nakoľko sa iným spôsobom nedajú vypnúť? Na to si odpovieme v nasledujúcich riadkoch.

O samotný test sa postaral známy youtuber Marques Brownlee, ktorý nové AirPods Max skúša niekoľko dní. Keď ráno o 9:00 položil slúchadlá na stôl, ich batéria ukazovala 63%. O hodinu neskôr (slúchadlá boli stále pripojené k iPhonu), ukazovala 62% a až o 11:26 poklesla na rovných 60%.

Zariadenie si držalo rovnakú kapacitu aj po 12:00. Hoci nebolo priamo používané, po celý čas komunikovalo s iPhonom cez Bluetooth a bolo pripravené na akúkoľvek činnosť. Stačilo ho iba zodvihnúť a nasadiť na hlavu.

Po týchto zisteniach môžeme prehlásiť, že AirPods Max nutne nepotrebujú pribalené puzdro na to, aby vám v stand-by režime vydržali dlhšie. Na druhej strane, pokiaľ majú zostať 1-2 dni v nečinnosti, prípadne niekam cestujete, tento doplnok oceníte. Napíšte nám do komentára, čo si o tomto zariadení myslíte vy. Budeme radi za každý váš postreh a názor.

Prečítajte si tiež  iPhone sa predáva ako teplé rožky. Apple zaznamenalo absolútne rekordy v dopyte aj tržbách
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJmacrumors
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.