Ešte minulý týždeň sme nové sídlo nazývali Apple Campus 2. Dnes je všetko inak a Apple nedávno oficiálne oznámilo názov veľkolepej stavby v Cupertine. Aktuálny priebeh stavby nám detailne poskytujú videá z dronov, na ktorých je zhora všetko pekne vidieť. To najnovšie je úplne o niečom inom, keďže je už jasne vidieť to, že stavba napreduje ozaj rýchlo.

Nové video Apple Parku ukazuje veľký postup prác na novom sídle Apple

Spoločnosť Apple minulý týždeň oficiálne oznámila, že nové sídlo sa bude volať Apple Park. Presný termín otvorenia ešte nie je známy, no veľké sťahovanie začne už v apríli a malo by trvať približne pol roka. Počas tejto doby budú pokračovať dokončovacie práce, keďže hlavné stavby sú už prakticky dokončené.

- Reklama -

Z najnovšieho videa je vidieť, že strecha hlavnej budovy je už takmer dokončená a obvodovým skleneným plochám chýbajú už len detaily. Vo videu je vidieť aj budovu auditória, ktoré sa volá Steve Jobs Theater či obrovské parkovacie domy so strechou zo solárnych panelov. V Apple Parku pribudli aj nové stromy a na budúcich zelených lúkach sa črtajú chodníky, ktoré budú mať okolo troch kilometrov.

Pri vzdialenejšom pohľade je jasne vidieť, že ide o veľkolepú stavbu, ktorá po dokončení bude lákať veľké množstvo turistov. O nich bude dobre postarané v návštevníckom centre, kde bude aj Apple Store a kaviareň.

- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here