Mám iPhone, iPad alebo Mac

Mám iPhone, iPad alebo Mac

Začneme tým najpravdepodobnejším scenárom. Pokiaľ máte iPhone, iPad alebo Mac, Apple Event „One more thing“ chcete zrejme sledovať na svojom “jablkovom zariadení”. Môžete to urobiť napríklad cez prehliadač Safari.

Stačí, ak kliknete na tento odkaz, ktorý vás presmeruje na oficiálny livestream na webe cupertinského giganta. Jediná podmienka je nutnosť používať aspoň iOS 10 a novší alebo macOS Sierra 10.12 a novší.

Aplikácia Apple TV

Najbližšia Keynote sa bude konať koncom marca. Možno poznáme presný dátum.

Pokiaľ máte Apple TV (aplikácia sa nachádza aj na Macu, iPhone či iPade), môžete ju použiť na sledovanie streamu. Stačí keď urobíte toto:

  • Otvorte si appku Apple TV (na akomkoľvek z vyššie vymenovaných zariadení).
  • V spodnej časti vyberte kategóriu Watch Now (tak isto môžete do vyhľadávača napísať Apple Event „One more thing“).
  • Kliknite na event Apple Event „One more thing“
  • Hotovo.

Poznámka: V čase písania tohto článku tu udalosť nebola dostupná. Na tejto platforme ju ale pravidelne sledujeme. Môže sa stať, že sem pribudne neskôr (tesne pred 19. hodinou). Pokiaľ nie, pripravte si pre istotu aj iný spôsob sledovania (napríklad YouTube) aby vám nič neuniklo.

Mám Windows

WWDC 2020: Ako môžem sledovať konferenciu na akejkoľvek platforme?

Pokiaľ používate počítač s operačným systémom Windows a chcete tu pozerať Apple Event „One more thing“, nie je to žiaden problém. Stačí vám len prehliadač Microsoft Edge a kliknutie na tento odkaz, ktorý vás automaticky presmeruje na oficiálny livestream.

Apple Event „One more thing“ na YouTube (vhodné pre Android).

Apple Event "One more thing" na YouTube (vhodné pre Android).

Pokiaľ máte radi jednoduchosť a používate napríklad Android, Apple bude udalosť streamovať aj na YouTubeMedzičasom už spoločnosť pridala video čakajúce na premiéru. Môžete si nastaviť pripomienku, aby ste na 19:00 hodinu večer za žiadnych okolností nezabudli.

Ako budete novembrový event sledovať vy?

Prečítajte si tiež  Ako si poradí iPhone 14 Pro v porovnaní s fotoaparátom Canon EOS R6, ktorý stoji viac ako 4 500 €? Toto video vám ukáže pravdu
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.