Niekedy sa na internete objavia naozaj absurdné testy, ktoré nedávajú žiadnu logiku. Áno, je ich mnoho a áno, sú tu len aby zaujali a aby ich tvorcovia získali peniaze za reklamu. Čo je však na tom zlé? Aspoň vzniká obsah, na ktorý nás baví sa pozerať. Dnes ti ukážeme najsilnejšiu baterku na svete, ktorá by teoreticky mohla poškodiť iPhone. To či sa jej to podarí však zistíš až na videu nižšie!

Najsilnejšia baterka na svete vs. iPhone

Asi si ani nevieš predstaviť ako silno musí svietiť takáto baterka, no realita je taká, že nemá problém zapáliť hrubý kartón pri priamom kontakte tak ako nám to demonštroval redaktor EverythingApplePro na videu. Nasledoval druhý test, ktorý nás len a len utvrdil v tom, že pod baterku by človek nemal dávať ruku. Bola totižto priložená na kryt slúchadiel Apple EarPods a ten sa kompletne začal roztápať ako aj ovládanie slúchadiel v ňom. V tomto prípade muselo ísť už o skutočne vysokú teplotu, nakoľko tu ide o dosť hrubý plast. Nasledoval test priamo na iPhone. To či iPhone dokázal tomuto “nebezpečnému monštru” odolať uvidíš na videu!

- Reklama -

- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here