Ako si už určite zaznamenal, internetom sa šíri nová informácia, ktorá trošku šokuje. Apple vydalo svoju prvú knihu? Na prvý pohľad sa táto informácia môže zdať ako zvláštna, ale áno, je to tak a o to zaujímavejšie je aj to, že sa v nej vlastne nič extra nedočítaš. Ide totiž o obrázkovú knihu, v ktorej nájdeš hlavne fotky všetkých Apple produktov, ktoré firma predstavila za posledných 20 rokov! Kniha stojí až $300, čo znamená, že nejde o nič lacné. Pokiaľ si chceš ale užiť jej prehliadku, pokračuj ďalej!

Pozri si knihu od Apple za $300

Apple vydalo knihu, píše o tom azda celý internet. Nejde však o to, čo Apple vydalo. Možno by na tom nebolo nič zvláštne, veď veľké firmy si to predsa môžu dovoliť. Zvláštne je skôr to, že Apple za výtlačok pýta neskutočných $299 (dá sa zakúpiť aj menšia varianta za $199). Znamená to teda, že táto kniha je poriadne drahá a dovoliť si ju budú môcť len skutoční zberatelia či tí najväčší fanúšikovia jablkovej spoločnosti. Tým nebude robiť problém obetovať značnú časť svojej výplaty za tento výtlačok.

- Reklama -

Nech už je to ale s cenou prehnané akokoľvek, nezabúdajme na to, že nedostaneme zdrap novinového papiera. Kniha je vážne obrovská a ťažka. Fotografie, papier a tiež tlač sú v tej najvyššej možnej kvalite a prezerať si ju je doslova zážitok. Pokiaľ si ju nechceš zakúpiť, no si na ňu zvedavý, našli sme pre teba video, ktoré ti ju ukáže. Videoprehliadka začína až v 4. minúte. Želáme príjemný zážitok!

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.