Spoločnosť Apple patrí medzi najhodnotnejšie a najväčšie spoločnosti sveta. Môžu za to aj jej vrcholní manažéri, ktorí odvádzajú naozaj ťažkú robotu a rozhodujú o krokoch, ktoré môžu vždy veľa ovplyvniť. Títo manažéri si ale vôbec nežijú zle. Ako nám ukazujú fotografie z luxusnej vily bývalého manažéra Dalea Fullera, majú dostatok luxusu a prepychu. 

Extrémne drahá, extrémne luxusná

Deal Fuller je už pre spoločnosť Apple minulosťou. Pracoval tu na pozícií vysoko postaveného manažéra a to, že sa mu to oplatilo ukazuje aj jeho majetok, ktorý je dnes na predaj. Jeho hodnota je neuveriteĺných 19,8 milióna dolárov čo je v prepočte skoro 17 miliónov eur! Vďaka fotkám z inzercie teraz môžeš nahliadnuť do útrob miesta, kde si tento človek nažíval. Niekto sa veru vôbec nemá zle.

Celá nehnuteľnosť s obrovským pozemok sa nachádza na konci lukratívnej slepej ulice v kalifornskom Menlo Parku. Rozloha domu je 818 metrov štvorcových. Slovenské super-luxusné vily, ktoré majú okolo 250-350 metrov štvorcových sú veru oproti tejto haciende absolútne nič.

- Reklama -

Dom je kompletne zrekonštruovaný, nejde teda o žiadnu novostavbu. Sám menežér túto nehnuteľnosť nadobudol koncom 90-tých rokov. Bola však v celkom inom stave. Fuller do svojho bývania investoval obrovské množstvo peňazí aj času. Výsledkom je napríklad vínna pivnica, do ktorej sa zmestí až 1600 fľaší vína (Mnohé menšie obchody nemajú takéto zásoby).

Samozrejmosťou je potom luxusná francúzska dlažba či bridlicová strecha. Celý tento obrovský projekt bol vystavaný ešte v 40-tých rokoch minulého storočia na počesť Roberta Stephena Moorea. Dokonca bola po ňom pomenovaná aj dotyčná slepá ulica, na ktorej je nehnuteľnosť postavená.

Obrovská nehnuteľnosť ponúka samozrejme aj bazén - svetapple.sk
Obrovská nehnuteľnosť ponúka samozrejme aj bazén – svetapple.sk
Dom je rozdelený do niekoľkých sekcií. Súčasťou je aj špeciálny "party" altánok - svetapple.sk
Dom je rozdelený do niekoľkých sekcií. Súčasťou je aj špeciálny “party” altánok – svetapple.sk
Súčasťou domu je aj kruhová príjazdová cesta, presne ako vo filmoch - svetapple.sk
Súčasťou domu je aj kruhová príjazdová cesta, presne ako vo filmoch – svetapple.sk
Garáž poskytne miesto pre tri vozidlá, priestor pred ňou pre ďalších pri najmenšom 10 (alebo rovno pre helikoptéru?) - svetapple.sk
Garáž poskytne miesto pre tri vozidlá, priestor pred ňou pre ďalších pri najmenšom 10 (alebo rovno pre helikoptéru?) – svetapple.sk

Vybavenie

Pokiaľ ťa zaujíma to, ako je tento luxusný dom vybavený a ako je dispozične riešený, pokračuj v čítaní. Nájdeme tu 6 spální, čo je však ešte dôležitejšie tak je tu aj 7 plnohodnotných kúpeľní. Samozrejmosťou je pri tejto nehnuteľnosti aj obrovský bazén a garáž do ktorej zaparkuješ troch tátošov. Interiér je samozrejme riešený rovnako luxusne ako exteriér. Všetko je dotiahnuté do najmenších detailov, každý prvok je symetrický s iným prvkom a predovšetkým tu všade prevláda luxus a kvalita.

V dome sa nachádzajú obrovské okná s výhľadom na okolie či dvor s bazénom. Súčasťou objektu je aj obrovská záhrada, do ktorej sa dostanete či už z obývačky alebo jednej zo spálni.

Poloha domu na konci slepej ulice zaručuje maximálny kľud a pokoj čo určite privíta každý pracovne vyťažený budúci majiteľ. Cieľová skupina zákazníkov je ale asi dopredu určená, pretože neďaleko tejto štvrti nájdeme sídla spoločností medzi ktoré patrí samozrejme Apple či napríklad Facebook. Možno, že tento dom získa ďalší nádejný manažér v spoločnosti Apple. Kto vie. Možno ho vezmeš ty 🙂

Nádherný biely a hlavne extrémne luxusný interiér - svetapple.sk
Nádherný biely a hlavne extrémne luxusný interiér – svetapple.sk
Všetko na vás pôsobí tak, že tu mal niekto niečo dočinenia s Applom - svetapple.sk
Všetko na vás pôsobí tak, že tu mal niekto niečo dočinenia s Applom – svetapple.sk
1600 fľaší vína sa zmestí do obrovskej pivnice - svetapple.sk
1600 fľaší vína sa zmestí do obrovskej pivnice – svetapple.sk
Kuchyňa, v ktorej by sa našla určite každá správna gazdiná - svetapple.sk
Kuchyňa, v ktorej by sa našla určite každá správna gazdiná – svetapple.sk
Obývacia izba s výhľadom na prekrásnu záhradu, to je život - svetapple.sk
Obývacia izba s výhľadom na prekrásnu záhradu – svetapple.sk
Telka alebo bazén? Je to na vás - svetapple.sk
Telka alebo bazén? Je to na vás – svetapple.sk
Nádhera! - svetapple.sk
Nádhera! – svetapple.sk

zdroje: coldwellbankerhomes, bussinesinsider, finanzen

- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here