The Morning Show je jeden zo seriálov, ktorý je dostupný vrámci platformy Apple TV+. Najväčším problémom je to, že trpí na negatívne internetové recenzie, najmä komentáre. Dnes sa na ne rozhodli reagovať aj režiséri snímky.

The Morning Show má negatívne recenzie – Vraj od hejterov.

„The Morning Show“ patrí medzi najlepšie seriály, ktoré sú momentálne dostupné vrámci platformy Apple TV+. V TOP 3 stojí zatiaľ po boku „See“ a „All For Mankind“. Netvrdíme, že sa seriál musí páčiť každému ale podľa nás je po stránke spracovania a hviezdneho obsadenia na veľmi vysokej úrovni.

- Reklama -

To si však evidentne nemyslia mnohí internetoví „hejteri“. Tí tvrdia, že seriál nie je vydarený a označujú ho doť nízkym hodnotením. O tomto trende sa rozhodli hovoriť aj režiséri samotnej snímky, Mimi Leder a Kerry Ehrin. Podľa ich názoru za to nemôže „The Morning Show“ ale jednoducho fakt, že títo ľudia nenávidia spoločnosť Apple.

Obe režisérky sa rozhodli vystúpiť počas konferencie Recode Code Media, ktorá sa konala v Lose Angeles. Podľa ich názoru sú všetky „hejty“ absolútne cielené. Vraj sú komentujúci predovšetkým ľudia, ktorí nenávidia spoločnosť Apple a všetkými silami sa snažia o to, aby v budúcnosti zlyhala. Jedným z nástrojov ako sa to snažia urobiť je udeľovanie negatívnych komentárov, čím môžu teoreticky odradiť niektorých divákov od pozerania.

Percentuálne hodnotenie od divákov je veľmi dobre, od kritikov trochu horšie

Na strane druhej ale treba uviesť, že The Morning Show má v dlhodobom hodnotení divákov veľký úspech. Podľa štatistík má ku dnešnému dňu až 95%, čo jednoznačne nepoukazuje na to, že by bola snímka slabá. Trochu tvrdšie hodnotenie potom udelili kritici. 63% nie je veru najviac ale stále to nemôžeme považovať za tragédiu.

Do komentárov nám napíšte či sa vám tento nový seriál z dielne spoločnosti Apple páči alebo nie. Taktiež nám nezabudnite uviesť to, čo vás vrámci platformy Apple TV+ momentálne baví najviac. Za nás je to asi práve „The Morning Show a seriál All For Mankind. Vo všeobecnosti je to ale veľmi ťažké zhodnotiť. Všetko má niečo do seba…

Apple si v "The Morning Show" robí reklamu pomerne často. Svoje produkty dáva v prieme na každý 32 záber.
The Morning Show má negatívne recenzie – svetapple.sk

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.