Zajtra začína Black Friday v m:zone

Ako sme už viackrát avizovali, spoločnosť m:zone spustí najväčší tohtoročný výpredaj v piatok, 27. novembra 2020. Akcia bude trvať do nedele (29. novembra) a môžete ju využiť na nákup širokého sortimentu produktov. Podotýkame, že všetko platí len do vypredania zásob. Aj preto odporúčame nakupovať čo najrýchlejšie. Celú ponuku si môžete pozrieť tu.

Ešte predtým, ako sa dostaneme ku našim odporúčaniam pripomíname, že niektoré zvýhodnenia môžete využiť len priamo na pobočkách v Žiline (Aupark) a Bratislave (Aupark, Eurovea). Týka sa to napríklad 6% zľavy na všetky skladové počítače Mac alebo iPady Pro.

Toto je 5 produktov, ktoré sa oplatí kúpiť:

  • MacBook Air 13″ (256GB) od 949€ (ušetríte 250€)
  • iPhone 11 (64GB) od 639€ (ušetríte 40€)
  • Apple Watch Series 5 Nike (40mm) od 285€ (ušetríte 164€)
  • AirPods od 139€ (ušetríte 40€)
  • AirPods Pro od 219€ (ušetríte 60€)
  • Bonus: iMac 27″ od 1899€ (ušetríte 200€)

Ako môžete vidieť sami, zariadenia sa pohybujú v rôznych cenových reláciách. Pokiaľ vám nevyhovuje nič z nášho odporúčania, skúste pozrieť príslušenstvo. Je to veľmi jednoduchý spôsob, ako vybaviť vianočné darčeky pre vašich blízkych.

Prečítajte si tiež  Xiaomi Mi Band 8 sa predáva extrémne lacno: Slováci tento inteligentný náramok milujú
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.