Popularita bezdrôtových slúchadiel od Applu je naozaj vysoká. Produkt nasadil latku vysoko, nad očakávania zákazníkov. Tí sa následne odmenili veľkým záujmom. Momentálne poznáme druhú generáciu, ktorá prišla s mnšími vylepšeniami v marci. Ešte tento rok by sme sa ale mohli dočkať Apple AirPods 3. Malo by ísť o väčšiu zmenu.

6AirPods 3 prídu s novým dizajnom

Súčasťou AirPods 3 by mohla byť aj čierna farba – svetapple.sk

AirPods a AirPods 2 sú relatívne dobre riešené slúchadlá v zmysle dizajnu. Občas sa ale ľudia sťažujú, že nie celkom ideálne zapadnú do ich uší. Každé ucho je predsa len trochu iné a dáva to zmysel. Ming-Chi Kuo ešte minulý rok potvrdil, že AirPods 3 prídu s celkom novým dizajnom. Ako má ale vyzerať už nenaznačil.

Ani sa mu ale nečudujeme. Pokiaľ nemáme v rukách nijaké úniky produktu, prípadne jeho nákresov, odhadnúť sa to naozaj nedá. Podľa špekulácií môžeme ale očakávať, že slúchadlá prinesú takú dizajnovú zmenu aby sa dali “nastaviť”.

Nevieme síce ako by toho Apple mohlo dosiahnuť ale nechajme sa prekvapiť. Vďaka takejto maličkosti by mohli slúchadlá vyhovovať všetkým. Navyše by sme sa mohli dočkať aj zaujímavejších materiálov ako je plast. Môže to byť napríklad pri Apple obľúbený hliník alebo jeho kombinácia s plastom. Tento materiál je v spotrebnej elektronike luxusný, odolný a zároveň príjemne ľahký.

Späť
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here