Predajca Keysworlds.com prináša zaujímavú akciu „Späť do školy„, ktorá zaujme nielen študentov ale aj bežných používateľov. V rámci obrovských zliav, ktoré pôvodne trvali do konca augusta, no teraz sa ich platnosť predĺžila až do 5. septembra môžete na niektorých produktov a balíčkoch ušetriť viac ako 100 EUR.

Od 30. augusta do 5. septembra sú všetky produkty v sekcii softvéru zvýhodnené o -50% a preto by ste sa mali s návštevu internetového obchodu poponáhľať.

- Reklama -

Najlepšie ceny na Windows 10 a Office 2019

Pokiaľ chcete získať iba operačný systém Windows 10, balík dvoch licencií alebo balíček Office 2016, respektíve Office 2019, v odkazoch nižšie ich nájdete extrémne lacno. Pre nákup nepotrebujete žiaden kód.

Dôrazne odporúčame balíky Office a Windows s – 50 % ľavou po použití kódu: Efa50

Microsoft Office sa stal vedúcou platformou pre ľudí, ktorí potrebujú zvýšiť svoju produktivitu doma alebo na pracovisku. Či už ide o správcu e-mailov Outlook alebo tabuľky, analýzy a texty v programoch Excel a Office, vo všetkých prípadoch si uľahčíte vykonávanie jednotlivých úkonov či naplánovaných úloh.

Na Keysworlds.com, rýchlo rozvíjajúcom sa internetovom obchode môžete získať Office 2019, Office 2016 alebo Office 365 spolu s operačným systémom Windows 10 Pro alebo Home za najnižšie ceny s uplatnením – 50% zľavy pri použití unikátneho kódu Efa50.

Ďalšie produkty s – 50 % zľavou

Extra ponuky, ktorú sú „lacnejšie ako lacné“. Získajte s kódom Efa50 ďalšie zľavy až do výšky – 50 %.

Vďaka obrovských zľavám na originálnych a celosvetovo platných licenciách systému Windows 10 Pro a Windows 10 Enterprise LTSC môžu nadšenci počítačov a firmy ušetriť veľké výdavky na softvér a zároveň zamerať svoje peniaze na výkonnejší hardvér či lepšie zabezpečenie.

A aby sa vám na počítači pracovalo lepšie, prinášame vám ešte niekoľko bonusových softvérov, ktorými si viete napríklad zvýšiť výkon alebo vyčistiť zariadenie od nepotrebných súborov. V rámci prebiehajúceho letného výpredaja je na niektoré programy zľava až – 90 %. To by bola škoda nevyužiť.

Keysworlds je online platforma, ktorá vyniká vysoko konkurenčnými cenami s predajom známeho softvéru od spoločnosti Microsoft, ako je Windows 10, Office 2016, Office 2019 a ďalšie.

Ľahký nákup, ľahká platba

Medzi najväčšie benefity patrí celková jednoduchosť nákupu. Okamžite po objednaní obdržíte e-mail s produktovými kľúčmi bez toho, aby ste museli čakať niekoľko dní. Navyše ak potrebujete podporu, máte ju k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni a v priebehu celého roka.

Spokojnosť zákazníka na prvom mieste

Spoločnosť Keysworlds vás ubezpečuje, že všetky licencie sú platne a ak sa vyskytne akýkoľvek problém, bude odstránený bez akýchkoľvek ďalších transakcii alebo špekulácii. Zákaznícky servis nájdete na adrese [email protected], kde vám bude poskytnutá aj náležitá pomoc.

Portál www.svetapple.sk nie je zodpovedný za obsah článku. Ide o tlačovú správu, za ktorú spolu s uvedenými odkazmi plne zodpovedá inzerent.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -