Kedysi sme videli klony iPhonu na každom kroku. Dnes už ich ľudia s takou obľubou nenakupujú. Sú predovšetkým výsadou rôznych podvodníkov. Ešte sme sa ale nezameriavali na klony hodiniek Apple Watch. Toto sú najlepšie klony Apple Watch.

4IWO 8 Smart watch Series 4 

Najlepšie klony Apple Watch. Kúpite ich za zlomok ceny skutočných. - svetapple.sk
IWO 8 Smart Watch Series 4 klamú nie len dizajnom ale aj fotkami – svetapple.sk

Jedná sa o jeden z najpopulárnejších fejkov hodiniek Apple Watch, konkrétne série číslo 4. Displej má rovnakú uhlopriečku ako väčší model hodiniek od Apple a teda 44mm. Čo sa týka digitálnej korunky, hodinky ju ponúkajú v červenej farbe presne tak ako to má cellular verzia. Teda tá s možnosťou pripojenia na mobilnú sieť. Nakoniec tu máme batériu, ktorá je taktiež podobná. Kapacita je 390 mAh.

Hodinky majú okrem iného displej s HD rozlíšením 240x240px. Rovnako tak ponúkajú takmer totožný dizajn ako originál (až na ten displej, ktorý sa veru nepodaril). Na výber je 8 rôznych dizajnov ciferníkov (samozrejme presne skopírované). To čo ale hodinky nemajú je napríklad zabudované GPS či možnosť sťahovania aplikácii. Ich cena sa pohybuje na úrovni od 59,99-69,99€. Je to lacná alternatíva, ktorá vyzerá skoro rovnako. Samozrejme nič okrem rovnakých tvaroch od nej podobné Apple Watch neočakávajte.

Späť
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.